Limitacja CW 2012 - beczka - dyskusja ogólna
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Wow, Lume - no to pojechałeś po bandzie :shock: Zestawienie kolorów a'la GULF jest tym czego mi zdecydowanie potrzeba. Widzi mi się ten projekt jak nie powiem co :razz: Masz mój głos :!:

If in doubt, FLAT OUT!!!
:
Strixa projekty świetne. Moim zdaniem to jest dobry kierunek.

Strix, wskazówka godzinowa wygląda najlepiej na trzecim szkicu.

Nikt nie jest na tyle inteligentny żeby nie wyłapać taboretem w ryj.

Kijem Wisły nie przepłyniesz.
Głową muru nie przeskoczysz.
Nie wszystko złoto co się święci garnki lepią.
:
pmborek napisał/a:
Strixa projekty świetne.


Projekt jest LUME - ja tylko dorysowalem dluzsza godzinowa bo mnie razi taka krotka.

Chcialbym ta trcze zobaczyc jesszcze z prostymi wskzowkami - cos jak w scafo



s

Ostatnio zmieniony przez strix 2012-01-12, 07:49, w całości zmieniany 1 raz
:
chinxa miażdży :shock: nie spodziewałem się, że może wyjść coś takiego :grin:

fajnie byłoby jeszcze zrobić wariant z koronką na 3 godzinie :razz:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2012-01-12, 08:12, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Podoba mi się zarówno projekt Luma jak i Maxia... tylko jest jedno ale.. moim zdaniem oba by wyglądały super przy nakładanych indeksach..bez nakładanych dużo stracą. :(

:
Lume, jestem pod wrazeniem. Swietne zestawienie kolorow - bo polaczyles te dwa, ktore bardzo bym chcial :D Dla mnie na ta chwile wygrywasz :D

Daniel, a gdyby tak w 4 propozycji pierdyknac zolty sekundnik? Rok na boku koperty mi sie podoba, ale tez bym pomyslal nad tym co Santino proponowal czyli miedzy indeksami 11 - 12

Damian, wstawiaj logo i zobaczymy :) Pomysl z rzymskimi ciekawy!

:
Violence napisał/a:
oba by wyglądały super przy nakładanych indeksach..bez nakładanych dużo stracą. :(


+100 - moze producenci by napisali konretnie o ile nakladane indeksy podroza jednostkowo zegarek. Byc moze ogolny koszt 50 szt bedzie spory ale jednostkowy do przelkniecia spokojnie.

Nalozone indesksy wg projektu LUME - srebrne wypukle, albo czarne nawet zeby byl lepszy kontrast jak na projekcie i po srodku luma.... hmmm powstal by fajny 3-wymiar...paluszki lizac

s

Ostatnio zmieniony przez strix 2012-01-12, 08:20, w całości zmieniany 1 raz
:
IMO wskazowki powinny byc duze i charakterystyczne a nie al'a Slava to samo indeksy na bezelu grube meskie :mrgreen: :mrgreen:

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Dobra Panowie, wygrał projekt Lume Chinaxa z małą poprawką strixa, przedłużona wskazówka z poprawki nr 3.

TEMAT ZAMYKAM

.......spokojnie żartowałem

Indeksy da się zrobić w identyczny sposób jak w DiS i efekt powinien być dobry. Co do indeksów metalowych nakładanych to nie da się tego wycenić tak na "oko" musimy konkretny projekt przesłać do producenta i dopiero na bazie konkretnego projektu dostaniemy odpowiedź.

:
Monter napisał/a:
IMO wskazowki powinny byc duze i charakterystyczne a nie al'a Slava to samo indeksy na bezelu grube meskie :mrgreen: :mrgreen:


Do wskazowek bym sie przychylil, ale tarcza jest swietna - mozna co najwyzej sprobowac te indeksy po prostu pogrubic nieco, ale nie psuc calej koncepcji ukladu i kolorystyki bo jak dla mnie bomba!

s

:
Lume, masz u mnie piwo za kolory gulfowe! :mrgreen:



czy tarcza w tym projekcie ma byc "sloneczkowana", czy raczej matowa? wg mnie rownie swietnie jak nakladane wygladalyby indeksy i linie malowane - pod warunkiem, ze farba bylaby taka troche wypukla - nie wiem czy wiecie o co mie chodzi:P taki efekt, ze na farbie delikatnie lamie sie swiatlo.
poza tym, bym proponowal wprowadzenie arabskich indeksow (12, 3, 6, 9) - najchetniej czcionka podobna do tej seikowej jak w atlasie, badz w w PO.

Daniel, najbardziej lezy mi 4 wersja (ciemnoniebieska) - zmniejszyl bym jednak logo i zrezygnowal z 2012 na boku koperty (invicta zalatuje :mrgreen: )

Damian rzymska 12 ciekawie wyglada; taki dosc spartanski ten projekt :mrgreen: wg mnie potrzebne sa wszystkie indeksy

beceen | ***** ***
:
LUME pojechałeś po bandzie ;)
przedłużenie godzinowej - popieram Strixa - najlepsze jego pierwsze.
Damian jeszcze nie dopracowane ale widzę tu wielki potencjał!


uwagi merytoryczne jak na spokojnie obejrzę i przemyślę.

Maxio jak dla mnie trochę wieje nudą, nasz forumowiec powinnien być ciekawy i zaskakujący a ten przypomina trochę S'quare'a... :P no offence
daniel niby wszystko ok ale natłoczone tego za dużo - widzę węże i takie bez koncepcji (u LUME'a też są węże ale wszystko na swoim miejscu). :)

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
A ja bym w tym projekcie nie zmieniał nic poz wydłużeniem wskazówki projekt jest spójny i poszczególne elementy mają odpowiednie proporcje, nic nie trzeba zmieniać.

:
Ewentualnie można spróbować wrzucić gdzieś na tarczę mordkę (analogicznie jak w niektórych doxach), lub jakąś informację o limitacji, chinawatches etc. No i chciałbym zobaczyć jeszcze ten projekt w kopercie z koronką na 3. Co do nakładanych indeksów Alamo wczoraj pisał, że koszt matrycy to około 2tys. USD :roll:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Svedos, nie upieram sie, ale chcialbym zobaczyc projekt Lume z arabskimi indeksami - tak dla porownania tylko

beceen | ***** ***
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.