Zgadnij....
Odpowiedz do tematu

:
Bo 7S36 ma 23 kamienie, a tutaj napisane jak wół "tłentyłan" :)



Chociaż sie zastanawiałem czy dla zmylki nie dałeś chińskiego klonu - od jakichś 5 lat go robią. W zasadzie interoperacyjny z Seikaczem :wink:

:
ALAMO napisał:
Bo 7S36 ma 23 kamienie, a tutaj napisane jak wół "tłentyłan" :)




Oszty... Miało być zamazane. :)

(Kmać, gdzie jest emotikon w okularach jak słoiki?)

Poza tym można poznać na drugim zdjęciu - jak byk wystaje - no co wystaje?



Cytat:
Chociaż sie zastanawiałem czy dla zmylki nie dałeś chińskiego klonu - od jakichś 5 lat go robią. W zasadzie interoperacyjny z Seikaczem :wink:




Nie - nawet wystaje kawałek napisu.



J.

:
Jacek. sorki za OT ale czy ty zawodowym zegarmajsterm nie jesteś :wink:

:
svedos napisał:
Jacek. sorki za OT ale czy ty zawodowym zegarmajsterm nie jesteś :wink:




:D

Nie, chociaż w czasach szkolnych dorabiałem jako, powiedzmy, pomagier. Seiko i Szwajcarów się wtedy raczej nie oglądało (zresztą wielką nowością był Seiko 6117).



A na drugiej fotce widać ten 23 (albo 22, jak kto woli) kamień :)



J.

:
Czyli śmiało można powiedzieć że jesteś zawodowcem, z Twoich wypowiedzi wynika że Twoja wiedza praktyczna wykracza troszkę poza amatorskie zainteresowania.

:
Troszkę. Tak tyci tyci. Malusio :lol: :wink:

:
svedos napisał:
Czyli śmiało można powiedzieć że jesteś zawodowcem, z Twoich wypowiedzi wynika że Twoja wiedza praktyczna wykracza troszkę poza amatorskie zainteresowania.




Gugu prawda :)

Po prostu jestem popaprany; większość ludzi pasjonuje się wyglądem zegarka, stylami, homagami itp, natomiast ja pokwikuję z radości, jak widzę rzadko spotykany werk, najlepiej z jakąś dziwnością konstrukcyjną. I wolę raczej "kołki", niż Patki (Felek wie o co chodzi :)



ALAMO napisał:
Troszkę. Tak tyci tyci. Malusio :lol: :wink:




Cały :)



J.

:
Ja tez zegarki wolę od dupy strony , częściej interesują mnie same werki niż jak zegarek wygląda, to jest nas trzech, bo jeszcze Andere dochodzi, ale ja przy was to mały Pikuś jestem :wink:

:
svedos napisał:
Ja tez zegarki wolę od dupy strony , częściej interesują mnie same werki niż jak zegarek wygląda, to jest nas trzech, bo jeszcze Andere dochodzi, ale ja przy was to mały Pikuś jestem :wink:




No to w ramach "smrodku dydaktycznego" - do jutra na pamięć:

http://www.thepurists.com...res/8ohms/7s26/



J. :D



PS: co to jest?







:)

:
3056?

:
cewka :?:

:twisted:

:
ALAMO napisał:
3056?




Znaczy, co za ustrojtwo w tym module, bo tu jest nie tylko cewka - jej "warsztat pracy" też.

A że 3056A - insza inszość :)







J.



PS: weź, Felek, coś z tą facjatą zrób, bo wyglądasz jak jeden prof. dr od egzegetyki - włos mnie się jeży co spojrzę :wink:

:
Jacek. napisał:


A że 3056A - insza inszość :)

:




Się znaczy że zgadnąłem ? :wink:

:
Gołem okiem widać :)



J.

:
Bo za łatwe dałeś :P - właśnie taką na stole miałem :lol: - i bez skojarzeń jak z koniem i dyszlem! :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.