Eta a inne mechanizmy
Odpowiedz do tematu

:
Cytat:
głowie hasła "precyzja", "dokładność", "prestiż", "luksus", "klasa" i co tam jeszcze.


Przu najbliższej okazji sprawdzę dokłądnie w tych shitach poniżej jak wygląda sprawa pod względem dokładności, bo precyzję,klasę ,luksus* już oceniłem.
Rzecz się tyczy tego co poniżej:







Widoczny zespół automatu pochodzi od Rakety2627H która gdzieś sie wala w gratach :D

Pozdro!!!
:
Za kundlenie tych 2809 powinienem ci dać ostrzeżenie, ale jeszcze zaczekam na rehabilitację :twisted:

:
ALAMO napisał/a:
Za kundlenie tych 2809 powinienem ci dać ostrzeżenie, ale jeszcze zaczekam na rehabilitację :twisted:


No zrehabilituje się napewno dobrym opisem bo będe je mroził i grzał. Przekręcę palnik tak aby zobaczyć przy jakiej temperaturze zaczną zwijać mi się mostki i zrobię to na tym żółtym bo nie rodowany znaczy gorszy.No co w koncu tanie ruskie szmelcoki to można n`nie?

Pozdro!!!
:
:evil:

:
No co Jacuś, nie znasz Wielkiego Psuja Kaido :lol: :?: Na nim sie już dawno poznali tacy co nie mają zegarków :lol: ...

Blaz
[Usunięty]
:
Można powiedzieć, że robota idzie z gazem. :mrgreen:

:
ALAMO napisał/a:
No co Jacuś, nie znasz Wielkiego Psuja Kaido :lol: :?: Na nim sie już dawno poznali tacy co nie mają zegarków :lol: ...


Spokojnie, jestem w kagańcu.

Gburek.

:
A michę dali ? Sadyści :!:

:
Kaido litości nie na 2809, toż to zbrodnia :evil:

:
Przy bramie nie dają. Do budy puszczą o 2200.
Przez chwilę smakowita łydka była w zasięgu, ale - amicus curiae, w tę i nazad... :wink:

Gburek.

:
Svedos napisał/a:
Kaido litości nie na 2809, toż to zbrodnia :evil:


Na szwajcarskim to mogła by być zbrodnia, pozatym na takim blaszaku to nawet nie zdążył bym odpalić palnika jak mostki same by się w nim pozwijały ze strachu. A ruskie gniotsa są ponoc niezniszczalne i tanie, więc czemu by nie spróbować? Mógłbym na pabiedzie,ale pabieda to klasa i takiej to mi szkoda trochę opalać pomimo iż mam ich dość sporo i nie jest jakto pisze na tarczy jednego ze złomków precyzyjna.

Pozdro!!!
sylwek
[Usunięty]
:
Svedos napisał/a:
Kaido litości nie na 2809, toż to zbrodnia :evil:


zbrodnią przeciw ludzkości było wypuszczenie tych mechanizmów :mrgreen:

:
W szwajcarach to se nawet kiepować możesz, ale w Wołnie albo Precizjonnym - oj, "przyjaciela" se ze mnie robisz...

Gburek.

Ostatnio zmieniony przez Jacek. 2012-01-26, 19:41, w całości zmieniany 1 raz
:
Marcin ja je przygarnę, nie rób im krzywdy :cry:

:
O patrz go, jaki się znalazł święty dnia 7. :P A nasze STciaki śliczniusie to kto mu na zatracenie wysyłał, i jeszcze nakazał smażyć,mrozic i przypiekać, a ... :P :?:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.