Próba popełnienia przestępstwa
Odpowiedz do tematu

G. GERLACH
[Usunięty]
: Próba popełnienia przestępstwa
Kochani,
Jako że sprawa wyszła dosłownie przed chwilą, pozwólcie że zajmiemy oficjalne stanowisko.

W trwającym na podforum KZMiZ wątku o zegarku upamiętniającym dywizjon 303. padły sugestie, by jego wykonawca był G. Gerlach.

Jeden z prowadzących wątek podjął próbę skontaktowania się z nami, w tym wyslał wiadomość na Facebooku, w której poprosił o kontakt na podane maile.

Skontaktowano się z nim z konta :
fundacjag.gerlach@gmail.com

informując :

Witam,

Musimy przyznać, że Państwa propozycja brzmi niezwykle interesująco. Jesteśmy pozytywnie nastawieni do pomysłów odnoszenia się do ważnych, historycznych wydarzeń. Dlatego prosimy o więcej szczegółów z Państwa pomysłów. Jeśli chodzi o dowolność, nie chcemy wprowadzać szczególnych ograniczeń. Skoro wpadli Państwo na tak ciekawie zapowiadający się pomysł, to nie mamy zamiaru podcinać mu skrzydeł. Proszę o wysłanie zamówienia ze wszystkimi szczegółami, a my postaramy się wszystko fachowo wycenić oraz określić dokładnie co i jak jesteśmy w stanie zrobić.

Co do ilości egzemplarzy - możemy wyprodukować dany model, gdy będzie co najmniej 15 zamówień. Tak więc w tej kwestii, również nie widzimy żadnego problemu.

G. Gerlach Fundacja Rozwoju Polskiej Myśli Technicznej i Mechaniki Precyzyjnej.


Podane konto NIE JEST, i nigdy nie było kontem Fundacji. Fundacja posiada swoje własne serwery i domeny, na których ma założone adresy mailowe służące korespondencji.

Cała sprawa jest zatem próba podszywania się, w domyśle albo w celu wyłudzenia, albo oczernienia - i zostanie jutro zgłoszona na policję. Dzisiaj podjąłem już działania by otrzymać od Google dane dotyczące zarejestrowanego konta.

dziekuję za uwagę.

Ostatnio zmieniony przez 2012-02-07, 20:35, w całości zmieniany 1 raz
:
Normalnie ludzie to świnie...
Wszystko zrobią dla osiągnięcia korzyści.
Czy finansowych, czy innych :???:

:
masakra...

:
Brak słów...

A tak poza tym: z jednej strony, bardzo łatwo namierzyć takiego delikwenta, z drugiej mam dziwne przeświadczenie że zostaną później użyte wielce użyteczne zwroty: "brak możliwości jednoznacznego zidentyfikowania sprawcy" i "znikoma szkodliwość społeczna" mające ukryć niechciejstwo organów

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
A może by delikwenta samemu wytropić i połamać raciczki? :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Piotrek 2012-02-02, 20:02, w całości zmieniany 1 raz
Nikt nie jest na tyle inteligentny żeby nie wyłapać taboretem w ryj.

Kijem Wisły nie przepłyniesz.
Głową muru nie przeskoczysz.
Nie wszystko złoto co się święci garnki lepią.
:
No to grubo :shock:


Zapraszam na bloga z kolekcją moich starych zegarków.
www.mechanicznezegarki.pl lub www.starezegarki.blogspot.com
:
Masakra, ale tak pomyślałem, G.Gerlach robi się sławny :)
Chcą już podrabiać :???:

:
G. GERLACH napisał/a:
Cała sprawa jest zatem próba podszywania się, w domyśle albo w celu wyłudzenia, albo oczernienia

Sądzę, że to drugie .. Zegarek polskiej produkcji za 1000zł? No nie da się, nie da .. To musi kosztować.
Imo na krajowym rynku pokazał się nowy gracz ... I nie wszystkim się to podoba a zawistnych, wrednych małych weszek nie brakuje. Przypominam sobie posty pewnej gnidy o nicku Niume, czy jakoś podobnie, w wątku na WUS, gdzie prezentowano PZL-kę .. Był jedynym opluwającym ..

:
Choć sama treść maila jak najbardziej przyjazna. Zupełnie jakby kumotrzy pisali ;-)
Tylko te 15 sztuk jakoś mało się wydaje :twisted:

Co komu strzeliło do głowy, żeby takie coś robić :roll:
Ludzie mają jednak nasrane w głowach... :neutral:

Segoy
sylwek
[Usunięty]
:
Mechanizm działania prosty jak budowa cepa i zawsze taki sam ,, podszywaja się pod coś co już jest znane, zbierają zamówienia , piszą o konieczności zaliczkowania jako zabezpieczenie zamówienia, biora zaliczkę i zwijaja żagle :evil: i szukaj wiatru w polu , czyli jak mawia młode pokolenie :?: "żenuła"

Spam
[Usunięty]
:
Tomek napisał/a:
G. GERLACH napisał/a:
Cała sprawa jest zatem próba podszywania się, w domyśle albo w celu wyłudzenia, albo oczernienia

Sądzę, że to drugie .. Zegarek polskiej produkcji za 1000zł? No nie da się, nie da .. To musi kosztować.
Imo na krajowym rynku pokazał się nowy gracz ... I nie wszystkim się to podoba a zawistnych, wrednych małych weszek nie brakuje. Przypominam sobie posty pewnej gnidy o nicku Niume, czy jakoś podobnie, w wątku na WUS, gdzie prezentowano PZL-kę .. Był jedynym opluwającym ..


Ostatnimi czasy wypłynęły na powierzchnię takie syfy że w tej zupie to mnie już nic nie zdziwi :neutral:

:
Pachnie mi tu wyłudzeniem, co oni kuna myślą że tu jakieś głąby siedzą na tym forum, kuna namiary na nich i KTM ich wypałuje.

:
ładnie się zaczyna, ładnie...
ale chłopaki nie martwicie się - zawiść jest miarą sukcesu :mrgreen:

:
.... ja pierdziu :shock: :shock: :shock:
Myślałem że mnie już nic nie zdziwi, żenada :sad:

Blaz
[Usunięty]
:
grizly napisał/a:
Pachnie mi tu wyłudzeniem, co oni kuna myślą że tu jakieś głąby siedzą na tym forum, kuna namiary na nich i KTM ich wypałuje.


Ja sądzę, że tu raczej chodzi o zemstę zza forumowego grobu, ale zobaczymy jakie będą dowody...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.