Jak to się zaczęło?
Odpowiedz do tematu

:
ALAMO napisał/a:
coś się ruszyło na forum Paneristi :-) Może jeszcze nie jest to aktywne forum, ale już niektórzy jego userzy mówią głośno żeby się na nim brać do roboty ;-)


Dziękuję za zrozumienie Alamo, sam tam sporadycznie bywam, tylko w zasadzie dzięki wyświetlaniu w przeglądarce...
Ale z drugiej strony temat Panerai(ale przekonałem się, że nie współczesnego :wink: ) jest mi ciągle jakoś bliski- i ciągle wokół niego krążę ... Eech, to tak tylko na marginesie...zardz

Reservoir dogs ...
:
Takiego prawdziwego Paneraja, co służył do pracy a nie do lansu - to ja bym też nie odmówił ;)

:
Wiadomo, ale istnieją pewne bariery nie do przeskoczenia... :sad: zardz

Reservoir dogs ...
Blaz
[Usunięty]
:
Jakby ktoś miał ciekawy pasek od Paneraia to pewnie bym tam zaglądał częściej. :mrgreen:

:
A ja nic k... a nie rozumiem że co że jak że w ogóle ???????????????

:
Że Zardz słusznie prawi, szkoda tego forum (paneristi) że było takie skostniałe.
A swoją droga Zardz uwielbiam czytać Twoje posty, zawsze czytam dwa razy, pierwszy raz tylko czytam, drugi czytam ze zrozumieniem :wink: , są genialne lubię Twoje wstawki...Zardz :smile:

:
...w zasadzie to chyba zrozumiałem...




...ja nawet tam zarejestrowany jestem...dobrze, że nie ma tam takiego moda jak Blaz, bo już by mnie tam nie było...

:
Svedos napisał/a:
...czytam dwa razy, pierwszy raz tylko czytam, drugi czytam ze zrozumieniem :wink: , :


Nie muszę chyba mówić, kto to powiedział-,,... Chodzi mi o to, aby język giętki / Powiedział wszystko, co pomysli głowa..." a ja się z różnym skutkiem, niestety, staram... :smile: ...svedos.

Reservoir dogs ...
:
ALAMO napisał/a:
Takiego prawdziwego Paneraja, co służył do pracy a nie do lansu - to ja bym też nie odmówił ;)
Jeśli o to biega to ja też chętnie .. :mrgreen:

:
Jak to mówią są trzy sposoby: kupić, pożyczyć, ukraść ( no jeszcze czwarty - mozna znaleźć :mrgreen: ). Szansa jest... zardz

Reservoir dogs ...
:
zardz napisał/a:
Jak to mówią są trzy sposoby: kupić, pożyczyć, ukraść ( no jeszcze czwarty - mozna znaleźć :mrgreen: ). Szansa jest... zardz

Na plażach Egiptu są ich tysiące :wink: :mrgreen: , tylko się schylić ... :mrgreen:

:
Tomek napisał/a:
Na plażach Egiptu są ich tysiące :wink: :mrgreen: , tylko się schylić ... :mrgreen:

...z tym bym uważał, bo nie wiadomo kto za Tobą stoi...

:
Tomek: Ba- wiem o czym piszesz... Egizianos!!! :mrgreen: , zardz

Ostatnio zmieniony przez zardz 2010-12-18, 00:42, w całości zmieniany 1 raz
Reservoir dogs ...
:
Big Egzi :D

:
I big i small...

Reservoir dogs ...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.