Polski Tourbillon
Odpowiedz do tematu

:
Svedos napisał/a:
Janek napisał/a:
To nie jest tourbillon, ...


... no właśnie , gdzieś czytałem jak pewien autorytet wypowiedział się że to jednak nie jest tourbillon, człowiek na stanowisku to i pewnie się zna :mrgreen:

Svedos, nie wiem czy zauważyłeś, ale ja to uwielbiam:
'' nie jest sensu stricte ''
Ten autorytet o którym wspominasz, używa tego zwrotu notorycznie :mrgreen:

:
ALAMO, przecież ostatnio długo na podobny temat rozmawialiśmy, najgenialniejsze są proste rozwiązania, czasami tak proste że człowiek ma wrażenie że to jest niemożliwe, tego się tak prosto nie da zrobić...a jednak się da

:
wielebny, co zrobić, "autorytet" ma swoje prawa coś musi mówić jak zabraknie słów :mrgreen:

:
Svedos napisał/a:
wielebny, co zrobić, "autorytet" ma swoje prawa coś musi mówić jak zabraknie słów :mrgreen:


sensu stricto ma sie rozumiec*

*© by Miś Uszatek

:
Nie może autor przyjść i pokazać swego 'wyrobu" u nas?
..dawać go :mrgreen:

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Svedos napisał/a:
Janek napisał/a:
To nie jest tourbillon, ...


... no właśnie , gdzieś czytałem jak pewien autorytet wypowiedział się że to jednak nie jest tourbillon, człowiek na stanowisku to i pewnie się zna :mrgreen:


No, jak się bawić w taksonomię prestiżu, to "karuzaela" jest mniej cenioną odmianą tourbillona. Te do chrząkania z uznaniem mają klatkę z osią balansu w osi obrotu klatki. I nie moga być niewłaściwego pochodzenia :grin:

J.

Ostatnio zmieniony przez Jacek. 2012-02-22, 22:14, w całości zmieniany 2 razy
:
Jacek. napisał/a:
klatkę z osią balansu w osi obrotu klatki.


Sam jesteś pijak :!:
I złodziej :!:

:
ALAMO napisał/a:

Sam jesteś pijak :!:
I złodziej :!:


A szy ja, murgrabiuniu szanofny, mufiem sze nie? A i u murgrabiuniego widzem, klatka nieprzyjemne konotacje posiada :grin:

Gburp!

:
Jacek. napisał/a:
"karuzaela" jest mniej cenioną odmianą tourbillona

Niech se będzie mniej ceniona. Niech sobie będzie prosta jak konstrukcja młotka. Czy tam cepa ;-)
Ale czy ktoś inny takie coś zrobił w Naszym Pięknym Kraju?

A jak to samo zrobią pod Alpami, to "miłośnicy" mlaskają aż miło...

:
No przecież na Nardina to nawet Darka niezbyt stać :mrgreen:

gb.

:
Darkowi to Nardin sam w prezencie daje.
:P

I jeszcze prosi, żeby przyjął!

:
:shock: :shock: :shock: Łooooooo, ja prosty gryzoń jestem, ale wiem co mi sie podoba.
Teraz siedzę i sobie filmik raz po raz odświeżam :mrgreen: .

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
Svedos napisał/a:
ALAMO, przecież ostatnio długo na podobny temat rozmawialiśmy, najgenialniejsze są proste rozwiązania, czasami tak proste że człowiek ma wrażenie że to jest niemożliwe, tego się tak prosto nie da zrobić...a jednak się da



Wiem coś o tym:)

Ostatnio se coś obmyśliłem od tego co sobie wczesniej obmysliłem i teraz znowu będe to niepowodził od nowa.

Pozdro!!!
:
Ty byś Marcin mógł pokazywać coś więcej, co tam w swojej kanciapie podrupkujesz... ;-)

:
Teraz nie ma co jescze pokazywać bo to pierwsze kroki, ale jak już będę umiał podrapiać mistrzuniów to wtedy zrobię szoł.

Pozdro!!!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.