Jaki to werk?
Odpowiedz do tematu

:
Płoszę bałdzo :grin:

Ну, погоди! :wkurzony:
:
Koperta jest IMHO oryginalna - kieszonki z kirowa w końcówce lat '30 miały zdobione koperty - niedowiarków odsyłam do opracowań ~kota - wklajał wycinki z katalogów na forum (na kmziz też są jak by było łatwiej znaleźć).
Koronka dobrana byle działało. Tarcza to tez chyba wynalazek.

:
Może uściślę - dostałem od sprzedającej fotkę - koperta JEST oryginalna. Tarcza - nie sadzę :)

Ну, погоди! :wkurzony:
: Werk CH 824T?
Szukam czegos o tym werku, skad to, co to kto to itd. - ale moj google znajduje tylko glownie linki na strony Garde Ruhla (gdzie jest z nim pare zegarkow), albo do tychze zegarkow gdzies w onlineshopach.

Kojarzy sie on komus?

Dzieki.

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
Chiński klon 2824?
http://www.ranfft.de/cgi-...uswk&China_2824

Foch und Ch.
:
a co zrobić z moim werkiem od dewizki?

kupiłem go chyba w 84, 85 lub 86 roku w rocznicę rewolucji październikowej i zeszlifowałem, więc nie pamiętam co miał napisane na tarczy :) - pod spodem chyba była miedź...

wskazówki po drodze zaginęły - a teraz jedynie mam chodzący werk z nabitymi napisami 24094, pod spodem SU.

średnica koperty: 39, werku: 26. Na deklu grawerowany kwiatek i nr seryjny:750262

niestety - nie mam pod ręką aparatu - więc (przynajmniej na razie) proszę o pomoc na zasadzie zgadywania...

pomgitie

pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:
slamacek wydzieliłem Twoje pytanie, bo w poprzednim temacie raczej nie pasowało ;)
Zrób zdjęcia, bez nich ani rusz :)

:
dzięki wielkie :grin:

w tamtym temacie działałem pod wpływem impulsu - bo zegarek mały - a cyferek pięć

i bądź tu mądry człowieku :wink:

pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:
i oto przypadkiem aledrogo przeglądając znalazłem swoje cudo:

http://allegro.pl/rzadki-...1759528980.html

pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:
...mam takiego Wostoka, co wprawiło mnie w niemałe osłupienie, bo zapomniałem o nim całkowicie.

:
to witaj w klubie :lol:

pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:
Jak nie okażesz zdjęć, to bedziemy zgadywali :lol:
Ja na przykład zgadnę, że źle odczytujesz ostatnia cyfrę na numerze mechanizmu, i że to nie cyfra, a litera powinna być :-) A werk to 2409.A

:
Witaj, jeśli zniszcyłeś tarczę to albo do odbudowy albo może zrobić z niego "pasówkę"

:
ALAMO napisał/a:
Jak nie okażesz zdjęć, to bedziemy zgadywali :lol:
Ja na przykład zgadnę, że źle odczytujesz ostatnia cyfrę na numerze mechanizmu, i że to nie cyfra, a litera powinna być :-) A werk to 2409.A


no dajcież spokój - wciąż bez swojej cyfry jestem, a staruszka Ikona na dwa zdjęcia mechanizmu nie będę z lodówki specjalnie wyciągał :mrgreen:

Tym bardziej, że założyłem do niego swoją ostatnią Velvię 25...

I dzięki ALAMO za pomoc w rozpoznaniu mechanizmu bez zdjęcia :razz:

Jeszcze prośba leniwca do Ciebie - dobry to mechanizm? Pamiętam, że w tym akurat egzemplarzu zacinał się od czasu od czasu...

Kieszonkowe napisał/a:
Witaj, jeśli zniszcyłeś tarczę to albo do odbudowy albo może zrobić z niego "pasówkę"


Nie tylko zniszczyłem tarczę - się gdzieś zapodziała (tak pięć lat temu) wraz ze wskazówkami. Dopiero w zeszłym tygodniu znalazłem przypadkiem zegarek (właściwie jego resztki) z działającym mechanizmem i pomyślałem, że możnaby go przecież ożywić. Tym bardziej, że i odrobinę mojej własnej historii w nim się nagromadziło.

Teraz będę szukał pasującej do niego rozmiarem tarczy (kumpel ją piknie pomaluje) i wskaźników czasu do nowej tarczy pasującej. Czyli modyfikacja się szykuje :mrgreen:

Pierwsza własna ...

[edit mod: scaliłem posty]

Ostatnio zmieniony przez 2011-08-21, 13:23, w całości zmieniany 2 razy
pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:
slamacek napisał/a:
kumpel ją piknie pomaluje

Mógłbyś nieco rozwinąć tą myśl?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.