Raven Vintage
Odpowiedz do tematu

: Raven Vintage

pojawił się nowy rolko podobny zegarek , jakość wykończenia całkiem smacznie wygląda
Opis producenta
Cytat:
Vintage Series

The Vintage Series is a 42mm 316L stainless steel case with a water resistance of 200 meters. This Raven features vintage styling with the high domed acrylic crystal, case lines, gold hands, no crown guards, and the bracelet styling. The case is brushed finish with polished accents. The dial, hands, and the bezel marks glow brightly with C3 Superluminova. The movement is the Swiss ETA 2824-2 mechanical automatic. The Raven Vintage ships in a water tight polymer container and comes on the bracelet. In the container you will also find a natural rubber strap, a green zulu strap, extra lug bars, and a warranty card (From Benarus).

Cena dla nas 730 $ (international )
adres strony http://www.ravenwatches.com/

:
Rudolf napisał/a:
Cena dla nas 730 $ (international )


Ktoś zero dopisal temu podróbku MQJa :P ::

:
To dzidki od Benarusa. Nigdy nie wiedzieli gdzie postawić kropkę.

Gboo.

:
No właśnie! Za 73$ bym nabył :D

:
a ja lubię ten styl vintage :cool:

Blaz
[Usunięty]
:
Ogólnie nawet przyjemny, ale to nie jest MKII, żeby tyle żądać za Rolka...

:
Mniej zapłaciłem za swojego MKII Kingstona. Lekka poracha.

:
Odkopię .. RAVEN Deep Tech 2500M coming soon ;)

Rozmiar: 42mm (43mm inc. bezel)








:
Trochę mały :))

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Jak już pokażą proofa to będzie fajnie wyglądał jak jakościowo będzie takie jak wcześniejszy ich model

:
Rudolf napisał/a:
Jak już pokażą proofa to będzie fajnie wyglądał jak jakościowo będzie takie jak wcześniejszy ich model

Pewnie tak, ale cena będzie wysoka, niestety .. Pewnie coś w okolicach $800 :głową w mur:

:







































:
Fajnie wyszedł szczególnie niebieski.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Mnie sie wszystkie podobają !

Skate or die!
:
A co to? Mam takie coś w Margaretce hmmm


Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.