Alba Riki Watanabe AAAA10x
Odpowiedz do tematu

:
Bardzo fajne, zwłaszcza ciemne tarcze, tylko jak dla mnie wszystko psuje ostentacyjnie dizajnerskie a krzywe "Riki" pana Watanabe, gdzie się da. Max Bill nie musiał i nie chciał.

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Svedos napisał/a:
Już dawno zwróciłem na niego uwagę bardzo fajny zegarek


+1 od zawsze mnie krecil na fotkach, ale jakos sie nie kliknal.
Jak sie wyczyszcze z "lezakow" to sobie sprawie ciemna wersje - ciekawe czy sie szybko nudzi :)

Pozdr
s

:
Widziałam u Seiya jasnego, to jakoś takie nie specjalnie powalające wrażenie robił, ot, klasyczny zegarek. A te ciemne fajne.

:
alba to prawie seiko c'nie :wink: - no to się mnie ta bardzo podoba:


Riki Watanabe

Ostatnio zmieniony przez prezesso 2012-04-26, 15:36, w całości zmieniany 1 raz
Skate or die!
:
Było już. Faktycznie fajne, tylko to logo takie se.

:
bum, bo mi się podoba i muszę się napatrzyć

:
Mzeg, - bo to zajebibi zegarki są - szkoda, że ciut małe hmmm

Sylwek
[Usunięty]
:
Słoniu, ale zrozum ,że Mzeg, ma takie skręcenie małe :złośliwiec: gdzie się nie pojawi ,to zegarek musi ,,, powtarzam musi mieć tak 37-38 mm ..... ;)


a najlepiej jakby kłalitny w dodatku był




pozdrawiam

:
Sylwek napisał/a:
Słoniu, ale zrozum ,że Mzeg, ma takie skręcenie małe :złośliwiec: gdzie się nie pojawi ,to zegarek musi ,,, powtarzam musi mieć tak 37-38 mm ..... ;)
a najlepiej jakby kłalitny w dodatku był
pozdrawiam


To nie tak do końca. Bo np poważnie rozważam uzupełnienie kolekcji o klastycznego Orienta Multi Calendar "cesaskiego" 42-43 mm w obecnie produkowanej wersji. Dlaczego? Bo ten zegarek nie jest chwilowym wytworem deski kreślarskiej. A że dali mu rozmiar na prawdę duży (bez pierścienia 43mm!) to nie narzekam bo rozumiem przyświęcające motywy. Fajnie gdyby ktoś z tym modelem założył mu wątek prezentacyjny (pewnie kilka zdjęć by się dołączyło).

Nawet dziś w sekcji pokaż co masz na ręku pojawiło się kilka jak dla mnie bezsensownie zbyt dużych zegarków, powtarzam zegarków a nie ludzi którzy je noszą.

:
Mzeg, - jak masz orienta Patelnie to dawaj fotki w fotoplastikonie :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.