Historia podwodna, czyli PARNIS / U-BOOT / ORZEŁ
Odpowiedz do tematu

:
Wiedziałem że prędzej czy później ktoś wpadnie na taki pomysł :P

maciek
[Usunięty]
:
a propos archeologii... jako, że po raz pierwszy od tygodni dwóch mam alkohol w ustach, to to mnie troszkę nawet rozbawiło. :wink:


:
Albo TKM mu skoczy podeszwami na giembe :twisted: :mrgreen:

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
Tomek napisał/a:
Płynnie to ja przejdę, jak dziecko pójdzie spać

I ja, i ja! ;-)

:
Witam, czy ktoś mógłby podać nazwę handlową tego u-boata ?
Jak i gdzie tego szukać ? Chętnie bym zanabył drogą kupna...
Dzięki i pozdrawiam,
Cezar

Blaz
[Usunięty]
:
Nazwa handlowa to Parnis. Szukaj we wszystkich lepszych sklepach majnfriendowskich. :grin:

:
Szukałem, znalazłem...ale nie mam pojęcia jak sie tam kupuje. Bardziej ebay...
Ale może ktoś ma/posiada i się znudził :roll:
Mam wrażenie, że dojrzewam do czegoś podobnego,
pozdrawiam

Blaz
[Usunięty]
:
Z kupowaniem nie ma żadnego problemu jeśli się ma konto na paypalu. Zresztą na ebayu też potrzeba tego konta. :wink:

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2011-09-23, 08:56, w całości zmieniany 1 raz
:
dago napisał/a:
Szukałem, znalazłem...ale nie mam pojęcia jak sie tam kupuje.

...napisz do Rudolfa, na pewno pomoże

: U-Boat 55 mm
Bez zbędnych wstępów- na swięta bedzie pierwszy Parnis, zdecydowałem się na ten model:
http://www.manbushijie.com/productshow-517-2.html
I mam pytanie- czy trafiliscie na jakies opinie uzytkowników o tym zegarków? Z tego co się orientuję, to jest w miare nowy model i sam nic nie znalazłem....

:
Przynajmniej Blaz się do braku koronki nie przyczepi :mrgreen: .
Niestety nie moje gusta więc i informacje zerowe, ale jak dojdzie to niech się nosi :wink:

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Jeszcze nie kupiony, dlatego chciałbym się dowiedzieć, czy nie zdazają się np. jakies problemy z mechanizmem albo wykonaniem...

Pietrek
[Usunięty]
:
ST w środku, czyli bardzo dobry mechanizm, o ile nie skąpili na oliwieniu, ale to do załatwienia u każdego zegarmistrza.
Zapytałbym nieśmiało, ile masz w nadgarstku. Mam słabość do dużych dziwolągów, miałem pilota 55mm i niestety poległem na takim rozmiarze, poszedł do ludzi. 50mm Parnisa lepiej wspominam.

:
Machu, - a to na szyję zegar? :mrgreen: A tak poważnie, mechanizm na pewno będzie ok, ale rozmiar wymiata...

:
Pietrek78, Własnie o takie info mi chodziło, bo w sprawach technicznych to ja jeszcze mocno zielony jestem :razz:

Nadgarstek mam 19,5 cm, zegarki do tej pory w przedziale 47-53 mm i są w sam raz, więc myslę ze ta 55 to będzie graniczny rozmiar dla mnie :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.