47mm Submersible
Odpowiedz do tematu

:
Brawo, brawo, brawo !!!!!!!! Gratulki szacuneczek :smile:

Noze tez lubie
just.wojtek
[Usunięty]
:
ja sie nie znam, ale przepiekny! i nie ma takiego drugiego! moze bym tylko troche ,,porysował,, te osłone korony zeby tez była zmeczona....

:
A mnie tam sie Submersible nie podoba. Ani jako Panerai, ani jako Marina oryginał, czy też mod. Choc mam kilka Marin i jeszcze kilka miec zamierzam- tego modelu nie widze u siebie na ręku. Bo kolekcjonuję tylko zegarki użytkowe.
Więc gratuluję umiejętności strugania nierdzewki, ale nie moja bajka i ja wyrazów zachwytu nie będę wygłaszał, bo ani baza, ani efekt końcowy nie podoba mi się.

Pietrek
[Usunięty]
:
Postanowiłem, że pójdę z tym modem ciut dalej i odetnę się od wyglądu Submersible. Svedos chciał mi pomóc "zniszczyć" tarczę, za co wielkie dzięki, ostatecznie tarcza wylądowała w pudełku. W pudełku wylądował też napęd i wskazówki. Wsadziłem Unitasa, który musiał odwiedzić zegarmistrza, zmieniłem tarczę (lumi świeci cienko), dołozyłem wskazówki. Od paru dni wygląda tak:












:
Wyszła świetnie! Zazdroszczę talentu i cierpliwości przy obróbce koperty i składaniu tego wszystkiego do kupy. Złote wskazówki i pomarańczowe indeksy to świetne połączenie- wieje starością ;) Jedyne do czego się "doczepię" to kolor indeksów- mogłyby być nieco mniej brązowe. A może bałakam... ;)

:
Rewelacja!! Chcesz taką złotą sekundową wskazówkę do kompletu? Nie jest mi potrzebna. 8)

Foch und Ch.
:
Świetnie wyszło :) Do pełni szczęścia wyszczotkować ten ring w bezelu bo polerowany średnio pasuje...

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Wygląda miodnie :shock:

perfekcja to tylko cel...
/Marcin
:
Wygląda niezwykle ciekawie, gratuluję :)

:
teraz zdecydowanie lepiej .. fajno wyszło

Pietrek
[Usunięty]
:
Dzięki chłopaki.
Kuba, złotą sekundę bym chętnie zgarnął, gdy zamawiałem to nie mieli takiego kompletu, więc dołożyłem białą.

Blaz
[Usunięty]
:
No pięknie wyszło! :shock: :wink:

:
Bardzo ładnie wyszło, gratulacje, niech się nosi :grin:

:
Ładny zestawik :mrgreen:

:
Kawał dobrej roboty, wyszło ekstra.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.