Poprzedni temat «» Następny temat
Zegarmistrz Poszukiwany
Autor Wiadomość
pomyslownik 
Kierownik Pola Ryżowego
Homo Faber


Pies czy kot?: kot
Pomógł: 4 razy
Wiek: 41
Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 1682
Skąd: Warszawa
 #16  Wysłany: 2011-01-19, 10:49   

Blaz skoro opisałeś tą wtopę p. Krzysztofa to możesz mi podesłać gdzie to jest na forum?

Rozumiem Cię, bo czasem człowiek się zraża i to mocno, ale nie generalizujmy - przyjmujemy i szanujemy Twoją opinę na podstawie doświadczeń, dla mnie np. p. Krzysztof zrobił coś ok. 130 zegarków - wszystko bez zarzutu...
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #17  Wysłany: 2011-01-19, 11:02   

Ja nie generalizuję. Mówię jak jest.

Wyobraź sobie, że dajesz samochód do warsztatu. Odbierasz samochód, a główny szef Ci mówi, że wszystko z samochodem jest OK, nie będzie żadnego problemu. I oczywiście kasuje od Ciebie pieniądze. Gdy przyjeżdżasz do domu okazuje się, że tablica rozdzielcza jest rozwalona, podłoga ledwie się trzyma, silnik wisi na jednej lince, a na lakierze wszędzie są rysy. Co myślisz wtedy o takim warsztacie?

Dla mnie nie ma znaczenia czy on popsuł jeden zegarek czy dwa czy osiemdziesiąt. On nie miał prawa rozwalić ŻADNEGO zegarka. Z chwilą, gdy rozwalił zegarek, przestał być wiarygodny jako zegarmistrz.

W ogóle nie rozumiem całej tej dyskusji. Gdy krawiec mi źle uszyje spodnie, to już go nie polecam. Gdy tapicer źle obije fotel, też go nie polecam. Itp, itd. To złe jest, gdy w takiej sytuacji ich nie polecam?

Nie polecam "zegarmistrza" z Ursynowa, bo nie wierzę, że tylko ja mam takie szczęście, że mi spieprzył zegarek.
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #18  Wysłany: 2011-01-19, 12:50   

kubama napisał/a:
Blaz, będę się czepiał bo nie "różne rzeczy" tylko 1 raz jeden zegarek. .

Jeden zegarek , pierwsze podejście spieprzony tylko 1 raz to daje 100% , ja bym nie ryzykował drugiego razu , tak mam .
_________________

 
 
Blaz
[Usunięty]

 #19  Wysłany: 2011-01-19, 13:00   

Drugie podejście - dla ścisłości. Pierwsze było dobre. :wink:
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #20  Wysłany: 2011-01-19, 13:01   

E no to 50 % to już lepsze statystyki ;)
_________________

 
 
Blaz
[Usunięty]

 #21  Wysłany: 2011-01-19, 13:06   

Jak to się mówiło? Nie pojadę, bo traktor się zepsuł. A co się stało? Koło się popsuło. Jedno? Tak. To trzy masz dobre przecież. Nie mów więc, że jedno koło traktor ma popsute, tylko że trzy dobre! Ale przecież to to samo? Ale znacznie lepiej brzmi! :mrgreen:
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #22  Wysłany: 2011-01-19, 13:24   

Nigdy nie byłem tam u tego zegarmistrza , trochę za daleko , wolę swojego mistrza który ma krótsze terminy ale za to nie wszystko robi i pewnych mechanizmów się nie dotyka , ja go rozumiem , co się da to zrobi , mi czasem pewne sprawy osadzania tarcz wskazówek i szkiełek robi for free ;)
_________________

 
 
Galius
[Usunięty]

 #23  Wysłany: 2011-01-19, 15:05   

OK, dzięki za opinie na temat Pana Krzysztofa, ale sami przyznaliście ze nie jest on osobą która może coś dotoczyć, wywiercić lub przerobić.
Widziałem w paru postach ciekawe zegarki customowe. Kto wam je robił :idea:
Ciekawi mnie czy ktoś na forum zna zegarmistrza któremu się chce brać taką robotę, dla większości to strata czasu bo mogą zarobić przecież na mniej problematycznych klientach :cool:
 
 
kubama 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu
Foch und Ch.


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 4262
Skąd: Galaktyka Kurvix
 #24  Wysłany: 2011-01-19, 15:11   

Obaj zegarmistrze, których podałem mają narzędzia i umiejętności żeby coś dorobić. To normalna zegarmistrzowska robota. Nie zrobią ci na pewno tarcz, pierścieni dystansowych - to sprawdzałem.
_________________
Foch und Ch.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum