Vostok Europe VOSTOK Automatic
Odpowiedz do tematu

:
Możesz zapytać o taki pasek VW4mocnego na allegro, zegarek kupowałem od niego, on oprócz tych pasków które wystawia ma sporo innych , być może że ma fabrycznie docięte do 20 paski.

:
No własnie cwaniaczku - dawaj namiary:-)

Blaz
[Usunięty]
:
Napisałem do niego. :wink:

:
W odpowiedzi na zmasowany atak wroga, uległem , wycofując się na z góry upatrzone pozycje....dostawcę podałem jeden post wyżej :wink:

:
Pasek od wodołaza był całkiem dobry od mocnego

:
Mocny posiada różne paski w rożnych cenach, te do Vodolaza są całe ze skóry, ten który mam w Vostoku zewnętrznie też jest zrobiony z fajnej skóry, ale podbitka od spodu to już nie za bardzo, jest twarda i źle się układa. Ja kupując paski przywiązuję dużą uwagę do ich wewnętrznej części, w końcu to właśnie ją nosimy na nadgarstku i ma być wygodna.

:
Mocny jest mocny

stara się sprostać oczekiwaniom i kaprysom klienta

Ostatnio zakupiłem u niego pasek a 'la I.Sikorsky (za podpowiedzią Sylwka)

Pasek zdecydowanie dobrze wygląda, ale ma współną cechę z "opinaczami", którą to cechą było to , że układały nogę do buta.

Wewnętrzna strona paska brutalnie obchodzi się z nadgarstkiem.

Pasek jest bardzo sztywny.

:
Ja swoje paski ze skóry traktuję obustronnie i na zewnątrz i wewnątrz kremem do skór Buffalo protexol, a potem zapinam sprzączkę i tak układam pasek z zegarkiem na plastikowej wkładce z jaką są dostarczane niektóre zegarki. Tak spreparowany pasek jest bardziej miękki , nie chłonie wody i co najważniejsze "układa" się na kształt nadgarstka.Robię to na ciasno tak aby pasek ściśle przylegał do wkładki, po założeniu na rękę jest pełen komfort.

Blaz
[Usunięty]
:
Mocny odpowiedział - takich pasków niet. :cry:

:
Z Mocnym to polecam spotkanie osobiste, jak by ktoś był przejazdem w Pile.

Zawsze chętnie pomoże przekroczyć budżet zakupu pasków. :)



A jak czegoś nie ma Mocny, to bliźniaczą ofertę ma Russtime z Trzcianki (znajdującej się nieopodal Piły).

Blaz
[Usunięty]
:
Pytałem i tego, i tego. :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.