Forumowy zegarek CW na 2011 rok
Odpowiedz do tematu

:
Blaz napisał/a:
No właśnie, nie wiem czy są gdzieś dane produkcji Deep Blue? Bo Ward mniej więcej co pół roku podane dane ilości sprzedanych egzemplarzy. Kiedyś nawet to podawałem.


Patrząc na ich kanały sprzedaży, sądzę, iż jednak zdecydowanie większa .. Własna strona, kilka dużych hamerykańskich sklepów www, no i przede wszystkim ShopNBC.

:
Łukasz, jakby Ward chciał, to sądzę że mógłby załatwić werki Miyoty w takiej wersji jak z Meccanico, no i przecież jest jeszcze (trudno dostępna ale jest) 9015, która parametrami technicznymi jest w klasie Ety, a pod względem konstrukcji bije ją na głowę. Może Ward zmieni kiedyś podejście i wypuści zegarek z Miyotą :smile:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Karol Kłósek napisał/a:
Łukasz, jakby Ward chciał, to sądzę że mógłby załatwić werki Miyoty w takiej wersji jak z Meccanico, no i przecież jest jeszcze (trudno dostępna ale jest) 9015, która parametrami technicznymi jest w klasie Ety, a pod względem konstrukcji bije ją na głowę.


O to mi z grubsza chodziło.

Blaz
[Usunięty]
:
Wyczytałem wczoraj, że były jednak już próby podejścia do Miyoty. :shock: Rozbiło się o serwis. Eta zapewnia Wardowi darmowy serwis posprzedażowy i pogwarancyjny. Jak rozumiem Miyota nie...

:
To szkoda :cry: C8, albo Kingfishera z Miyotą bardzo chętnie bym kupił.

Ostatnio zmieniony przez Smok 2011-03-16, 21:44, w całości zmieniany 1 raz
СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.