Steinhart
Odpowiedz do tematu

: Steinhart
Witajcie,

Natchnalem sie na taki zegarek:

http://allegro.pl/show_it...2+wys%C5%82any.

Czy wedlug was jest to oryginal?

Wart swojej ceny? Slyszalem, ze duzo lepiej wykonane sa Archimede (bardziej mi sie podobaja ale drozsze)

dzieki za uwagi i wskazowki

:
Tutaj masz niewiele drożej nowy i raczej na pewno oryginalny.

Chociaż ten też wygląda ok.

:
ogolnie to jedyne co mi sie w tym zegarku nie podoba to grubosc. Jest dla mnie za duza. W odpowiedniku Archimede (3 mm cienszy) ale i drozszy o ok 500zl

:
Dla mnie ok, przynajmniej papiery. Mam wypisane tym samym charakterem pisma.
Zegarek też wygląda ok. Sam brałbym jednak nowy, bezpośrednio od Steinharta. Różnica niewielka. Niech Ci wyśle skan faktury zakupu. S. zawsze dołącza takową do zegarka.

:
Zegarek na fotkach to Steinhart - raczej pewne.
Uwaga: sprzedawca wprawdzie ma 241 transakcji od 2008r, ale prawie zawsze kupował.

J.

Ostatnio zmieniony przez Jacek. 2011-04-01, 11:37, w całości zmieniany 1 raz
:
Mam ten model i po fotkach wygląda na oryginał. Grubości się nie bój, nie jest bardzo odczuwalna.
Mimo wszystko brałbym nowy, bo kosztuje niewiele więcej, a może jeszcze jakiś gratis utargujesz :)

:
Zdaje się, że dodatkowy pasek bez problemu dają - kiedyś mi tak proponowali - chyba nawet z zapinką.

:
czy gdzies w Warszawie mozna je na zywo zobaczyc? moze tez Archimede?

Ostatnio zmieniony przez Karolewskiej 2011-04-01, 11:48, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
Raczej żaden sklep stacjonarny w Warszawie nie ma w ofercie zegarków tej marki...

:
Ani nawet w całej Poksce zapewne.

:
nie wiem, czy lepiej wykonany jest Stenek czy Arczi, ale wiem, że oglądałem Stowę, która jest z nich najdroższa. Nie to, że słabo wykonana, ale... jakoś ta niebieskość wskazówek widoczna tylko w określonym świetle (a jak nie widać, że są niebieskie, to zegarek ma odebrane 80% uroku), indeksy malowane, generalnie tarcza tak prosta (wiem, że taki koncept). Generalnie nie mam nic do zarzucenia jakości, ale po obejrzeniu po prostu wyleczyłem się z estetyki marine. Przy czym Stowa jest zdaje się najmniejsza, więc daje się nosić na elegacko. Przy grubości i średnica Steinharta to raczej niemożliwe, chyba że ktoś ma rękę 20 cm i w górę

:
Dlatego wg mnie najfajniejszym wyborem jest Archimede...mniejszy i najtanszy a jakość też wypasiona. Wiem bo mam : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Ale strasznie toto takie delikutaśne :P Weźmie to facet w ręce, to zaraz co ukręci ... Musi babskie :P :twisted:

:
ALAMO napisał/a:
Ale strasznie toto takie delikutaśne :P Weźmie to facet w ręce, to zaraz co ukręci ... Musi babskie :P :twisted:
+1
Robią fajniejsze modele niż Marine .

Blaz
[Usunięty]
:
Najtańsze Mariny u Kemmnera, a z tych samych kopert i tarcz robione. :grin:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.