Tag Heuer Calibre 360
Odpowiedz do tematu

: Tag Heuer Calibre 360
A takie cudo Panowie widzieli? :o
http://www.youtube.com/watch?v=AMz0fvdUzVY
Dzisiaj spotkalem sie o wzmiance w jednym ze starszych numerow logo,ktore przegladalem sobie w wannie.Mechanizm zegarka jest oddzielony od modulu chronografu - zegarek bije ze standardowym 28,800 a/h za to chronograf, ktory ma mozliwosc mierzenia czasu do jednej setnej sekundy ma czestotliwosc UWAGA (prosze wstac) 360,000 a/h (mozna usiasc).Pomijajac kwestie wytrzymalosci czesci przy takiej czestotliwosci mechanizmu, to ja jestem pod wielkim wrazeniem.

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Większość stoperów większej dokładności tak zapindala - zobacz sobie torpedowce.
Ciekawostką jest różna częstotliwość modułów :-)

:
A widzisz,nie wiedzialem o tych torpedowcach.
Ale to wlasnie roznica czestotliwosci pomiedzy modulem zegarka a chronografu mnie zainteresowala - to w sumie dwa mechanizmy w jednym.

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Janek, toć przeca na tegorocznej wystawie zegarkowej Tag zaprezentował mechaniczne chrono z dokładnością 1/1000 (tysięczna) sekundy! To jest dopiero masakra. Pomijając oczywiście praktyczną bezsensowność takiej dokładności :)

Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
:
3.6 miliona a/h? :o
Toz to kosmos. Zakladam,ze nie sa to chrono produkcyjne,a bardziej pokazowki.Az boje sie pomyslec ile takie cos wytrzymaloby przy normalnym uzytkowaniu - raczej niedlugo w porownaniu do innych chrono (-;

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.