Certina ds 3 chrono - Vintage look ;)
Odpowiedz do tematu

:
U mnie to zła droga. Zaczyna się od zegarka, kończy na nowym pakiecie biżuterii żeby "był zestaw do zegarka" :lol: ...

entwistle100
[Usunięty]
:
Czyli jednym słowem utajniać :idea: Już nie pamiętam ile razy goniłem po pocztach i bankach puszczając przelewy :wink:

:
Dlatego utajniam jak mogę, wykrętnie mówię że to stary , że już od dawna mam, z Bernim tylko ostatnio wpadkę zaliczyłem, bo z czerwoną tarczą wcześniej nie miałem. :wink:

:
No powiem tak...Wyperd...ło mnie z kapci :)

Gratulacje- fajny czołg!

Jedyna rzecz której bym się doczepił to bransoleta- mogłaby być jakaś inna, hmmm , może mesh jakiś konkretniejszy? :wink:

Aha- obraziłem się na dekiel. Spodziewałem się żółwika, a tu proszę- przeszklony :P

entwistle100
[Usunięty]
:
Bibliotek@rz napisał:
No powiem tak...Wyperd...ło mnie z kapci :) Gratulacje- fajny czołg! Jedyna rzecz której bym się doczepił to bransoleta- mogłaby być jakaś inna, hmmm , może mesh jakiś konkretniejszy? :wink: Aha- obraziłem się na dekiel. Spodziewałem się żółwika, a tu proszę- przeszklony :P
Gdzieś wyczytałem że bransoleta jest w stylu Lucka Skywalkera :wink: w sumie jest wygodna i dodaje zegarkowi masywnego wyglądu. Zakładałem też gumę (była w zestawie) i też całkiem całkiem a i zegarek chyba o połowę lżejszy. Żółwika niestety niema ale podkleję z mojej DS-dwójki i będzie git :wink: . Pozdrawiam Michał

:
Ja nie moge ukrywać swoich zakupów , mam za małe mieszkanie , po za tym mimo wieku jak kupie sobie nowego towarzysza to skaczę po mieszkaniu jak opętany - tego nie da sie nie zauważyć

:
entwistle100 napisał:
Ale po nocach śni mi się coś takiego




...i ona jest słuszna, ta koncepcja :wink: - ta cytryna jest zaglebista :shock:

entwistle100
[Usunięty]
:
Bibliotek@rz napisał:
... Jedyna rzecz której bym się doczepił to bransoleta- mogłaby być jakaś inna, hmmm , może mesh jakiś konkretniejszy? :wink: ...
Znalazłem zdjęcia zmodowanych nowych DS - trójek i robia fajne wrażenie. Tylko gdzie kupić takiego porządnego mesha!?!

Blaz
[Usunięty]
:
Ja właśnie kupowałem takiego mesha u Taikonautów. Naprawdę mocny i gruby jest, a ciężki.

:
Oooo- z tym meszem mu do twarzy! Towarzysz Blaz Cię poprowadzi dalej w kwestii zakupów- w końcu forumowy spec od pasków i bransolet :wink:

entwistle100
[Usunięty]
:
Bibliotek@rz napisał:
Oooo- z tym meszem mu do twarzy! Towarzysz Blaz Cię poprowadzi dalej w kwestii zakupów- w końcu forumowy spec od pasków i bransolet :wink:
Na razie zostaje bransoleta, maskownice są na sztywno i zegarek idealnie leży na ręce. Zakładałem też gumkę która była w komplecie i praktycznie po tej małej zmianie są to dwa zupełnie inne zegarki. Z gumką jest prawie połowę lżejszy i co tu ukrywać wygodniejszy. Poniżej zdj. poglądowe :)

:
ALAMO napisał:
U mnie to zła droga. Zaczyna się od zegarka, kończy na nowym pakiecie biżuterii żeby "był zestaw do zegarka" :lol: ...




Sorry że się wtrącam, ale jak wygląda biżu "w komplecie" z takim wannowym nurkiem z różową tarczą? :wink:



J.

:
A to się trzeba Svredosa spytać - ja nie posiadam fuksjowych tarcz na stanie, ostatnią sprzedałem :lol:

:
Aa.

Niemniej to musi być mocna rzecz :wink:



J.

:
Nas nic poniżej kwacu salicylowego nie sponiewiera!

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.