Parnis po korekcie politycznej
Odpowiedz do tematu

:
Alamo, aż mi serce na chwilę stanęło, zegarkiem w futrynę :shock: , cały dzień miałbym s....lony :wink:

:
No co poczać - koleżanka małżonka zarządziła wyprawę do marketu... Nie chcę w tym świetle nawet sugerować czyja to wina ... :wink:

:
No to chyba zrozumiałe że z własniej nieprzymuszonej woli w niedzielę do marketu nie poszedłeś, coś lub ktoś musiał ciebie do tego zmusić :wink: Ciekawe czy chociaż rekompęsatę za straty moralne otrzymałeś :lol:

:
W życiu już do marketu nie pójdę !!

:
ALAMO napisał:
Oj stary, nosi się, nosi! Dzisiaj te czarny zaliczył "nie jest OK" w postaci wyrżnięcia w futrynę aluminiową w markecie. Z takiego, rzekłbym, impetu ... Efekt? Ano - żaden ... Nawet rysy nie ma. Przez jakiś czas na szkle utrzymywał się odłupany kawałek, jak się okazało, futryny .. już go nie ma.




Mój też zaliczył już całkiem mocne zderzenie i też żadnego śladu :D Z czego oni robią te chińczyki :P

:
No dobra ...

Drugi tydzień testów ...

Niebieski zrobił +5 sekund. ŁĄCZNIE po 14 dniach ...

Brak wpływu stopnia nakręcenia sprężyny na dokłądność - eryfikacja przy zeorwym wskazaniu i pełnym - porównywalna.

Czarny stanął, potwierdzona rezerwa co najmniej 43h, wskaźnik po zejściu do "0" zapewnia jeszcze ok. 4h pracy.

:
No to pięknie Panie - czego chcieć więcej.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.