STEINHART "Nav B-Uhr II 44 mm hand driven"
Odpowiedz do tematu

: STEINHART "Nav B-Uhr II 44 mm hand driven"
Panowie,

Czy ktos ma takowy zegar jak w temacie?

Chodzi za mna ostatnio, jednak obawiam sie jego rozmiar. Ma 44 bez koronki i grubosc 14,2

Czy ktos z kumotrow ma moze zdjecia jego nadgarstkowe?

Moja lapa to 17,5cm, boje sie, ze bedzie za wielki


:
To normalny rozmiar te 44 , mam tyle samo co ty w nadgarstku i już 47 mm dla mnie nie straszne .

:
Człowiek nie świnia - do wszystkiego przywyknie :!:

Blaz
[Usunięty]
:
Najważniejsze ile on ma lug to lug...

:
no i wlasnie Blaz uprzedil moje pytanie :)

wie ktos ile ma?

a takze ile ma z koronka

Ostatnio zmieniony przez Karolewskiej 2011-08-01, 17:36, w całości zmieniany 1 raz
:
Koronka zwykła nie diament więc nie powinna przeszkadzać ;)

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
Blaz
[Usunięty]
:
Towroupas, ale najważniejsza nie jest ta koronka, a rozmiar od ucha do ucha. :mrgreen: Zegarek może mieć 60mm z koronką, ale jeśli przy okazji będzie w kształcie prostokąta i od ucha do ucha będzie miał 50mm, to będzie wyglądał oryginalnie. Gdy będzie odwrotnie (50mm z koronką, a 60mm od ucha do ucha), to na przeciętnym przegubie będzie wyglądał śmiesznie. :mrgreen:

:
Blaz napisał/a:
Towroupas, ale najważniejsza nie jest ta koronka, a rozmiar od ucha do ucha. :mrgreen: Zegarek może mieć 60mm z koronką, ale jeśli przy okazji będzie w kształcie prostokąta i od ucha do ucha będzie miał 50mm, to będzie wyglądał oryginalnie. Gdy będzie odwrotnie (50mm z koronką, a 60mm od ucha do ucha), to na przeciętnym przegubie będzie wyglądał śmiesznie. :mrgreen:


+1

jesli chodzi o koronke to tu tez mozna zamowic "diament", ale ze wzgledu na jej rozmiary i uwieranie, odrzucam ten projekt

:
57mm, Blaz, co ty na to?

Blaz
[Usunięty]
:
Dużo. :???: Jeszcze te uszy mało zakrzywione...

:
wychodzi na to, ze najlepiej to go bedzie gdzies namierzyc i zobaczyc live :)

Parnis, ktorego mam i ma 44mm, to ma lug to lug tylko 50mm, ale lezy przez to idealnie. Obawiam sie, ze dodatkowe7mm to diametralnie inny komfort noszenia bedzie.

Ostatnio zmieniony przez Karolewskiej 2011-08-01, 22:29, w całości zmieniany 1 raz
:
Blaz napisał/a:
Dużo. :???: Jeszcze te uszy mało zakrzywione...


Ale to tez jeszcze zalezy, jaki ktos ma nadgarstek - na "plaskim" to bedzie wygladalo inaczej, niz na "okraglym".

Ja mam dosc "plaski" mimo nieduzego obwodu, a demon np. sie caly czas zali, ze ma "okragly" i mu wiekszosc zegarkow powyzej 40mm jest za duza, mimo podobnego obwodu.

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
Blaz
[Usunięty]
:
rybak napisał/a:
Blaz napisał/a:
Dużo. :???: Jeszcze te uszy mało zakrzywione...


demon np. sie caly czas zali, ze ma "okragly" i mu wiekszosc zegarkow powyzej 40mm jest za duza, mimo podobnego obwodu.


Ja ma dokładnie to samo. :wink:

:
też mam płaski nadgarstek i takie zegarki leżą dobrze

:
a jaki ma ten wymiar Parnis 47mm grey w automacie?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.