STEINHART "Nav B-Uhr II 44 mm hand driven"
Odpowiedz do tematu

:
Blaz napisał/a:
Towroupas, ale najważniejsza nie jest ta koronka, a rozmiar od ucha do ucha. :mrgreen: Zegarek może mieć 60mm z koronką, ale jeśli przy okazji będzie w kształcie prostokąta i od ucha do ucha będzie miał 50mm, to będzie wyglądał oryginalnie. Gdy będzie odwrotnie (50mm z koronką, a 60mm od ucha do ucha), to na przeciętnym przegubie będzie wyglądał śmiesznie. :mrgreen:


Czaje i wiem o tym doskonale :P
Nie wiedziałem ile ma lug to lug więc napisałem o koronce że będzie ok
W końcu o czymś trzeba przyspamować :P

btw mezalians ma 55 mm lug to lug? to moje absolutne maksimum ;)

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Ja mam tego Steinharta.Limited edyszyn, numer kolejny 0025.
Jestes z Wawy, możemy sie zgadać i możesz se pomacac i przymierzyc.
A byc może, że będzie do sprzedania za dobrą cenkę, bo motocykl planuje zmienić, mam cos na oku, negocjuje cenę, ale dodatkowe fundusze będą pewnie niezbędne. Ale ta kwestia wyjasni sie w ciągu kilku najbliższych dni.

Ostatnio zmieniony przez Korba 2011-08-02, 01:07, w całości zmieniany 1 raz
:
masz PW Korba

Blaz
[Usunięty]
:
TowRoupas napisał/a:
Blaz napisał/a:
Towroupas, ale najważniejsza nie jest ta koronka, a rozmiar od ucha do ucha. :mrgreen: Zegarek może mieć 60mm z koronką, ale jeśli przy okazji będzie w kształcie prostokąta i od ucha do ucha będzie miał 50mm, to będzie wyglądał oryginalnie. Gdy będzie odwrotnie (50mm z koronką, a 60mm od ucha do ucha), to na przeciętnym przegubie będzie wyglądał śmiesznie. :mrgreen:


Czaje i wiem o tym doskonale :P
Nie wiedziałem ile ma lug to lug więc napisałem o koronce że będzie ok
W końcu o czymś trzeba przyspamować :P

btw mezalians ma 55 mm lug to lug? to moje absolutne maksimum ;)


Spamerka dobra rzecz, zawsze i wszędzie. :mrgreen:

:
Nie wiem cz to coś pomoże...

Wersja 47 na 16,5 nadgarstku



Blaz
[Usunięty]
:
No słabo to wygląda moim zdaniem...

:
kawal watcha, uszy mocno dosyc wystaja za nadgarstek

:
Wywiad napisał/a:
Nie wiem cz to coś pomoże...

Wersja 47 na 16,5 nadgarstku

Obrazek
Obrazek



Blaz, slabo nie slabo - lepsza fotka bylaby taka, jak ja robie czasami: reka plask o na klacie i przed lustrem.

Teraz widac tylko jak zegarek wyglada na skreconym nadgarstku, ktory w takim momencie jest jeszcze wezszy.

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
Blaz
[Usunięty]
:
Czy nadgarstek jest skręcony czy nie, to i tak widać, że na tym nadgarstku uszy tego Steinharta wystają poza obrys i to mocno. :grin:

A że lepiej mówiąca o ww. aspekcie fotka to ta z płasko położonym nadgarstkiem, to inna sprawa. :grin:

:
Zegarek miałem półtora roku temu przez tydzień, także innych fotek nie zrobię. 44 na 17,5 powinno być w porządku.

Blaz
[Usunięty]
:
Wywiad, a masz płaski nadgarstek czy raczej taki okrągły?

:
na zdjeciah wyglada jakby mial bardziej plask i, ale moze byc przeklamanie

:
Blaz napisał/a:
Wywiad, a masz płaski nadgarstek czy raczej taki okrągły?


Na mój gust to on jest taki grzebietowo brzusznie spłaszczony. Taki placek :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
Zazdraszczam, mówiąc szczerze. Płaskości nadgarstka. :mrgreen: Większą pulę zegarków masz do noszenia. :lol:

:
ja swoj tez moge uznac za bardziej plask i niz okragly.... ale zdecydowalem, ze poprostu musze tn zegarek na zywo zobaczyc to wszystko sie wyjasni :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.