Fiddy lewus ciut zmodowany
Odpowiedz do tematu

:
Zegarek wyszedł świetnie, a faktura i kolor paska w połączeniu z tarczą wyglądają rewelacyjnie :!: :grin:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
strix
:
chyle czola, tym bardziej ze w realu tarcza z pewnoscia wyglada jeszcze lepiej - na fotach widac dosc kiepskie swiatlo dajace mocne bliki itd.

Komplet z paskiem miazdzy!

Napisz cos o pasku pls - jak uzyskales ten efekt.

Pozdr
s

Pietrek
[Usunięty]
:
Dobre słowo krzepi, dzięki.
Tarczę wyciąłem pod średnicę wolnej kanapki, co to pasowała w kopertę, ma 37,5-38mm.

bow napisał/a:

Chyba, że Pietrek machnąłby jeszcze kilka wycinanek, to jestem chętny... :)


Może, w wolnej chwili, ale chińskiego brata z tarczami za 10$ nikt nie pobije, cenowo odpadam za takie pieniendze. I jeszcze jakieś małe niedoskonałości w nacięciach zwłaszcza większych indeksów są, bo to takie szydełkowanie, bez wykrojnika.


Cytat:
Napisz cos o pasku pls - jak uzyskales ten efekt.


Przy skórze nie zrobiłem nic, kiedyś poleciałem do lumpów poszukać pasków do spodni w domyśle na paski do zegarków i między innymi taki modnie przecierany mi się trafił.

:
bow napisał/a:
Grizly - wytniesz tylko krążki, czy indeksy też?


krążki, na indeksy trzeba zrobić inny i dość skomplikowany wykrojnik, taki z dociskiem na elastomerach.

strix
:
Pietrek78 napisał/a:


Cytat:
Napisz cos o pasku pls - jak uzyskales ten efekt.


Przy skórze nie zrobiłem nic, kiedyś poleciałem do lumpów poszukać pasków do spodni w domyśle na paski do zegarków i między innymi taki modnie przecierany mi się trafił.


No to widze artystyczna duzsza generalnie a nie tylko rzemieślnik :wink:
Powtorze - swietny zestaw!

Pozdr
s

:
Wielki szacunek za własnoręczne wykonanie tarczy. Wyszła świetnie :mrgreen: .

Pietrek
[Usunięty]
:
Dzięki
Też pojadę z lumą :smile:


Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.