Nowo wypatrzone Szanghaje
Odpowiedz do tematu

: Nowo wypatrzone Szanghaje
Mały apdejt oferty Szanghaja, tym razem takie dośc ciekawe retrogrande z drugim wskazaniem czasu, na wersji mechanizmu T19.



45 mm, WR30M, cena około 1000 juanów.



Wypuszczony pod marką Chunlei, mam jeden ich zegarek niższej linii, i muszę powiedzieć że zrobiony jest świetnie jak na te pieniądze.

Taki dość ciekawy kwarcowy niestety garniturek za kompletne grosze (250 juanów !) …



38 mm,niestety nie wiem czy kopertajest stalowa, czy też jest jakości produktów manufaktury Czas :lol:

Taka kostka – ciekawa bo za wielkiego wyboru w takiej kopercie to nie ma ..



Tak samo wypuszczona jako Chunlei, 43 mm bez koronki – w tym kształcie koperty to będzie BYDLE :!:



Mechanizm jakiś dziwny, wygląda na tańszego szanghaja, takiego co go mam w Submarinerze – on zastąpił starsze (i lepsze) T19.

Cena ok. 700 juanów, czyli jak za ten mechanizm – sporo.

:
...w kostce mogliby sobie darować okienko z podglądem na trybiki. Jedyne co mi się podoba to rozwiązanie sekundy, choć ten pierwszy to nawet niczego sobie jest...









...gdybym oczywiście nosił garniaki

:
Tak jak lubię kostki to ta mnie nie urzekła :mrgreen:

po pierwsze primo za duża, po drugie primo wskazówki jakieś bidne, po trzecie primo mechanizm - nie dość że brzydki to jeszcze odkryty.

no i cena :???:

:
A po ostanie primo, po ki wuj mu te wskazówki tak zapindalają, to ja nie pojmuję, ale ja jestem gupi :P Ja się wogole jak ten dureń już pytałem po co to jest takiemu jednemu Frędęrę Kastętę i Eposu takiemu co mi go raz dali dotknąć, bo byłem jak raz elegancko ubrany, przy niedzieli, i miałem nawet buty :!: - wprawdzie cudze, ale zawsze :!:

:
ALAMO napisał/a:
i miałem nawet buty :!: - wprawdzie cudze, ale zawsze :!:


trzeba było jeszcze słomę z nich wyjąć :mrgreen:


a na poważnie - retrograde jest komplikacją potrzebną jak świni siodło - zwykły ficzer a w tym zegarku na dodatek mocno przeszkadzający. Gdyby wskazówki sekundników zrobili cieniutkie a wskazówki zrobili ciut masywniejsze i proste (nie zwężające się) i na dodatek gdyby wskazówki i indeksy były na przykład niebieskie to wyszedłby całkiem, całkiem zegarek :mrgreen:

:
A bo to wam raz mowiłem, że kostka to jest bardzo dobry plan :P :?:

Blaz
[Usunięty]
:
No niestety nie rozumiem tego podejścia z mechanizmem. Jak jest brzydki to raczej niewskazane jest się nim chwalić...

:
Mechanizm nie jest wcale taki zły, nakleić szlify i po kłopocie :twisted: . Sam zegarek - niczego sobie, ja również bym nieco inne wskazówki pewnie zaordynował, ale oprócz tego - źle nie jest :)

Ну, погоди! :wkurzony:
:
ALAMO napisał/a:
A bo to wam raz mowiłem, że kostka to jest bardzo dobry plan :P :?:

Mnie nie mówiłeś. Ale jak im mówiłeś, to miałeś rację.
Kostka to jest bardzo dobry plan!

:
kostka ciekawa mimo że ma tyle wskazań

:
Pojawiła się nowinka chyba od Szanghaja, w każdym razie ja pierwszy raz widzę reaktywację ich starej marki - "Diament".



I całkiem niekulawa ... jak na dziurbiliona :P

41 mm, grubość 11 mm, WR3ATM, i cena ludzka - 800 juanów.

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2011-10-23, 14:50, w całości zmieniany 1 raz
:
Nooo, bardzo niekulawy, powiedziałbym nawet że bardzo ładny, niecodzienny garniturek. Tylko po cholerę te dziurska wszędzie wciskają :( Mała sekunda pasowałaby tam idealnie.

Ostatnio zmieniony przez Bibliotek@rz 2011-10-23, 14:54, w całości zmieniany 1 raz
Czino
[Usunięty]
:
Szkoda, że zrzynka od cartiera...

:
Cholera znowu ta dziura :???:

Ogólnie bardzo fajny

:
Koperta samsonowata mocno - co mu dobrze rokuje, bo Samson to diabelsko wygodny zegarek jest.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.