Odbudowywanie 3646
Odpowiedz do tematu

: Odbudowywanie 3646
Dlugo nie nosilem mojego stealthowego 3646.Pomyslalem,zeby zrobic z niego cos fajniejszego ; )
Porysowalem wiec troche tarcze,zrelumowalem i wrzucilem ja do kawy.Ring do mechanizmu zaginal,wiec zrobilem prowizoryczny z kawalka plastiku.
Koperta i tarcza: Jackson
Mechanizm: 3601
Pasek:Blueradish z HF
Klamra:TPR



Co mysli partia? :cool:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Że pasek jest fajny :P

:
Co sie melepetom znowu nie podoba? :mrgreen:
Tak swieci (na zdjeciu wyszlo na niebiesko - normalnie daje na zielono):

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Nie no wszystko gitarrra, ale i tak werk najlepszy, zgodnie z ogólnie panującą "wiedzą" werk to podrupka jedynie słusznego i koszernego :mrgreen:

:
Mi się podoba , całkiem zgrabna konstrukcją :)

:
A wskazówki skąd :twisted:
Luminę pomarańczową tutaj widzę...
Albo nawet żółtą, tylko wtedy czarne wskazówki... Albo niebieskie :)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
bow napisał/a:
A wskazówki skąd :twisted:
Luminę pomarańczową tutaj widzę...
Albo nawet żółtą, tylko wtedy czarne wskazówki... Albo niebieskie :)

Wskazowki dostalem razem z pierwotna wersja zegarka :mrgreen:
Zadnej mi tu pseudo vintage lumy, wystarczy krzywo nalozona ladna luma co swieci jak trzeba :cool:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
No i ja o takiej świecącej mówię - żadne wypiekanie :)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
A mi sie widzi jedynie jeszcze postarzenie wskazowek w kawie tak jak indeksow i bedzie git majonez :cool:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Tak wygladaja wskazowki po "vintagowaniu"


"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.