Pierwszy mod Wywiada
Odpowiedz do tematu

: Pierwszy mod Wywiada
Postanowiłem, że wykonam swojego pierwszego homara. Niestety strzelam gafę za gafą. Najpierw chciałem włożyć odwrotnie tarczę. Potem zamówiłem niewłaściwe wskazówki. Nie mam zielonego pojęcia o zegarmistrzostwie. Jednak zależy mi na robieniu prostego moda, dlatego proszę o pomoc.

Posiadam fajny zegarek, w którym niestety urwała się koronka.


Chciałbym wymienić Unitasa na Mołnię 3601, którą już nabyłem


Wskazówki w tym zegarku są dla mnie jakieś mało widoczne, dlatego zamówiłem takie. Niestety jak już zdążono mnie poinformować, nie będą odpowiednie.


ale mam niebieskie wskazówki z kieszonki


Opcje są takie.
1. Koperta Radiomir + Mołnia + niebieskie wskazówki z kieszonki
Gdzie w takim przypadku mogą dostać / zlecić wykonanie jasnej tarczy.

2. Radiomir z tarczą + Mołnia
Gdzie dostać odpowiednie wskazówki (podobne do złotych, wcześniej pokazanych), najlepiej z sekundnikiem. Jeśli bez sekundnika to, gdzie zatem dostać odpowiednią tarczę kanapkę bez sekundnika.

Liczę na pomoc, bo już wiem, że sam nie dam rady.

:
W sprawie wskazówek już pomógł mi Janek.

Janek napisał/a:
Wywiad napisał/a:
Janek napisał/a:
Wywiad:a te wskazowki od heleny sa pod molnie?Bo molnia ma troche inna srednice osiek niz unitas.

Pod Unitasa. Nie będą pasowały ?

Do molni nie.Trzeba bedzie tulejke z godzinowej molniowej przeszczepic do tej z unitasa (delikatna robota),a minutowa minimalnie rozwiercic (jeszcze delikatniejsza robota).Latwiej kupic od razu takie molniowe.Athaya z HF robi takie z wysoka tulejka za 25 dolkow (bez sekundnika):



Z bowem zamawiamy trzy sztuki jak athaya raczy w koncu odpisac na PW,wiec jak cos mozesz sie do zamowienia dolaczyc.

Ostatnio zmieniony przez Maxio 2011-10-30, 18:17, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
Niebieskie będą rządzić!

:
U nightwatcha masz jeszcze wskazy do molni:
http://nightwatchparts.co...c8e2f789a2b8105

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Tylko wtedy tarcza musi być cienka, aby dało się założyć wskazówki...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.