Panerai 318, czyli jak nie należy budowć zegarków
Odpowiedz do tematu

: Panerai 318, czyli jak nie należy budowć zegarków
W sieci i na forach zegarkowych pojawiły się ostatni informacje na temat limitowanej wersji Panerai 318, poniżej link do artykułu, zobaczcie jaka kłalita jest w zegarku za 6 tysięcy USD :razz: :wink:

http://www.network54.com/...sterious+PAM318

Blaz
[Usunięty]
:
W zegarkach tej firmy nic mnie nie zdziwi. :cool:

:
hehe no identyczna kłalite mam w swoim pilocie, nawet rysa na mostku podobna :) , powinni chyba dekiel zaspawać żeby nikt tam nie zajrzał....

:
Oj tam oj tam ;-)
Przecież dekiel jest - nie trzeba tam zaglądać!

Blaz
[Usunięty]
:
No i 99 procent wydymanych przez Panerai nie zagląda. Na tym ta firma bazuje. :mrgreen:

:
Kampania społeczna przeciwko wydymaniu - kup sobie Maryśkę, będziesz miał przynajmniej ładny werk :mrgreen:

:
Milczajcie, kmioty :!:
To jest spreparowane :!: Chińska mafia w fabryce udającej Sea Gulla, co ja pokazują w internecie, wzięla kupiła Unitasa, zepsuła go celowo, po czym włamała się do sejfu niczego nieświadomego posiadacza boskiego Paranoja, i wzięła i mu werka podmieniła. Ciemną nocą.
zdrada, panowie :!: Jesteśmy w rzyci :!:

:
Nasz kolega carlito zwykł mawiać:

[quote name='carlito1' timestamp='1318232168' post='708792']
A ja miałem okazje widzieć ostatnio podróbe Paneraia, która nazywa się Marina Militare, to dopiero jest syf !
[/quote]


to może warto się teraz zastanowić, czy nie zdarzają się sytuacje odwrotne?

hrg.pl
:
Dobrze, że mnie na PAM-a nie stać, będę miał marynę :mrgreen:

:
318 to special edition. Skoro w standardowym Luminorze jest Unitas zmodyfikowany grawerunkiem i regulacją ;) to special edition musi się czymś wyróżniać. Wstawili zatem surowego ebosza i jest wersja kolekcjonerska. Nie jest to wg mnie coś czego OP by się wstydziła bo gdyby tak było i chciała ukryć to przecież mogli dekiel zaspawać. Amen.

Foch und Ch.
:
Nie zaspawali, ludzkie paniska :mrgreen:

:
Zaspawanie kosztowałoby extra 30 centów na sztuce, a to juz by było wyrzucanie pieniędzy w błoto :P Wyszli z założenia, że przeciętny ich posiadacz i tak nie będzie odkręcał dekla, bo się od tego można spocić :lol: No i jest to niewykonalne jeśli sie nie ma śfajcarskich przyrządów zegarmistrzowskich :P

:
Nieuzasadnione odkręcanie dekla wykonane poza serwisem skutkuje utratą gwarancji na szczelność, tak powiedzmy cirkaebałt :razz: z 300 na 03 , kto by zatem rydzykował :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
Zaspawanie to by było takie Double Limited Edition, a spece w Paneraiu dopiero są na etapie wymyślania legendy do przypadku Double. :mrgreen:

:
Kupa, kupa - mosci Panowie :idea: :idea: :razz:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.