Foch und Ch.: Zweizeiger
Odpowiedz do tematu

:
Dokładnie tak jak prawi Santino. :cool:

Ta koperta (od Parnisa Chronometra) ma 42mm, a w środku chyba coś ok 38mm-39mm więc potrzebny jest ring mocujący dla mechanizmu. W przypadku Mołni (i Unitasa) konieczne jest jeszcze odpowiednie ustawienie mechanizmu względem osi wałka czyli konkretnie odsunięcie tarczy od szkła (do tego służy drugi ring dystansowy widoczny wokół tarczy).

Jeszcze jedna uwaga. Zobaczcie, że dekiel wchodzi w kopertę poniżej poziomu mechanizmu, obejmuje go. Mechanizm nie może być więc większy od średnicy wewnętrznej "okna" dekla. Dekiel po wkręceniu dociska pierścień mocujący mechanizm i wszystko ładnie blokuje. Nie ma tam mocowania na śrubki.

Ostatnio zmieniony przez kubama 2011-12-30, 07:07, w całości zmieniany 1 raz
Foch und Ch.
:
Dzięki za informacje chłopaki, prześledziłem jeszcze raz Twój wątek o jednowskazówkowcach Kubama, więc po nowym roku poszukam koperty od portugalczyka.

:
Zweizeiger jest spoko ale nie podoba mi się trochę tarcza, no i jednak stare logo było lepsze. Zegar ok ale nie jest tak porywajacy jak einzeiger, po którego zobaczeniu nie spałem dwie noce i kombinowałem jak tu zorganizować extra złocisze aby se zamówić takiego w manufakturze Foch u Ch.

:
[quote="Santino"]grizly, Jaką Mołniję masz o średnicy 35,5 mm?
Z tego co kojarzę, to one mają 36 mm średnicy.

Srednica mojej mołni 3602 nie jest jedna, ale są trzy: 35,4mm, 36,0mm i 36,5mm licząc od spodu w kierunku tarczy. Dlatego też kazdy ma rację - grizly mierzył w innym miejscu niż ty.

Ostatnio zmieniony przez asarko 2011-12-30, 23:32, w całości zmieniany 1 raz
:
Ram napisał/a:
Zweizeiger jest spoko ale nie podoba mi się trochę tarcza, no i jednak stare logo było lepsze. Zegar ok ale nie jest tak porywajacy jak einzeiger, po którego zobaczeniu nie spałem dwie noce i kombinowałem jak tu zorganizować extra złocisze aby se zamówić takiego w manufakturze Foch u Ch.


+1

G.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.