GX-56-1AER
Odpowiedz do tematu

:
na allu znalazłem za 5 paczek ile w salonie?

:
odgrzebie trochę, bo może któryś z kumotrów szuka/poluje, a tu się sprzedaje w niezłej cenie, jeśli ktoś ma opcję zakupu za wielką wodą:
http://forums.watchuseek....-1a-653762.html
z partyjnym pozdrowieniem.

:
Tyle ze Conus only, redneki...

FORZA Robert!
RK WRT
:
Za 80 zielonych prezydentów to bym nawet z ciekawości wziął. Ale us nie po drodze...

:
Poszedłem dzis po pracy do Zibi, zobaczyc czy mają już GA-150, bo chciałbym go na żywo zobaczyć i ocenic, czy jest sens się nastawiac na taki zakup.....ale zamiast tego dokładnie obejrzałem własnie GX-56 :wink:
I chociaż "nie uznaję" zegarków z wyświetlaczem, to tego- zwłaszcza w pomarańczy- mógłbym sobie sprawić :twisted:

Ostatnio zmieniony przez Machu 2012-05-26, 21:34, w całości zmieniany 2 razy
:
Machu napisał/a:
Poszedłem dzis po pracy do Zibi, zobaczyc czy mają już GA-150


Widzę że podajesz Gliwice jako lokalizację. Poszedłeś do tego boxu w GCH? Mają te GA 150? Zielone nie powiem bardzo gada do mnie.

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Nie, byłem w Forum, a zegarka którego szukałem jeszcze nie ma.
P.S. To box w GCH ma cos wspólnego z Zibi :shock:

Ostatnio zmieniony przez Machu 2012-05-26, 23:58, w całości zmieniany 1 raz
:
Po pierwsze primo też mają G.
Po drugie primo są autoryzowanym serwisem.
Po trzecie primo mam bardzo dobre doświadczenia z nimi - wygladają na nie naciągających zbytnio o ile nie wcale.

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
ciniol, Można obejrzec czarnego GA-150 w GCH, cena 539 zł :wink:

:
Myślałem raczej o niebieskim lub zielonym, ale na zdjęciach są jakieś takie metaliczne. Poczekam może się gdzieś pojawi.
Dzięki za info. W następnym tygodniu się przejadę, żeby zobaczyć rozmiar, przymierzyć i takie tam. Jak test wyjdzie ok, to poszukam kolorowych celem oblukania.

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-05-30, 19:52, w całości zmieniany 2 razy
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Czarny jest idealnie matowy :wink: A rozmiar spory, w gablotce na kilkadziesiąt G tylko GX-56 był większy.

:
Next week zawitam do Gliwic.

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.