Certina ds 3 chrono - Vintage look ;)
Odpowiedz do tematu

:
Nie powiem fajne te Certiny, i potwierdzam zdanie kolegów zwykły automat , ładniejszy od chrono.

:
Jak zobaczyłem tą to aż mi się miękko zrobiło...cudowna.



http://img63.imageshack.us/i/dssubmarinenatog.jpg/



Ostro przypomina Precistę lub Blancpain 'a, ale właśnie w tym chyba tkwi jej urok.

entwistle100
[Usunięty]
:
W zasadzie każdy z zegarków z tej galerii chciało by się mieć na tzw. własność , czego niestety nie mogę powiedzieć o obecnych modelach Certiny. Czar gdzieś uleciał :cry:

:
O kurde! Zajebongo nuras :!: Chcę go :!:

spartasongo
[Usunięty]
:
entwistle100 napisał:
W zasadzie każdy z zegarków z tej galerii chciało by się mieć na tzw. własność
Piękne są i zdjęcia też świetne, wcale bym się nie obraził kiedyś znaleść na ulicy (zreszta moj kolega tak miał, certinka mu w łapki wpadł na ulicy ... i nawet się zegarkami nie intersuje) A ja tak od siebie powiem, że najbardziej kręcą mnie własnie te zegarki z kilkudziesięcioletnim przechodem.

:
Zgadzam sie te nowe certiny nie maja takiego uroku , cos sie spitolilo w tej firmie

:
Współczesnym zegarkom brakuje tego czegoś co jest trudne do opisania , a o czym wszyscy wiemy, brakuje im duszy.

entwistle100
[Usunięty]
:
Z tych nowszych podobała mi się DS Winner ze względu na bransoletę :)


:
bransolet i tak nie lubię a tej certinie to baaardzo daaaleko do starych ds trójek

Blaz
[Usunięty]
:
Bibliotek@rz napisał:
Jak zobaczyłem tą to aż mi się miękko zrobiło...cudowna. Ostro przypomina Precistę lub Blancpain 'a, ale właśnie w tym chyba tkwi jej urok.
Mam dokładnie to samo zdanie...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.