Nowa Alpha
Odpowiedz do tematu

: Nowa Alpha
Chyba jeszcze nie było pokazywane





To z cyklu: Jak spitolić napisami fajną tarczę... :-(

Blaz
[Usunięty]
:
I po raz kolejny nie zakryć tej Miyoty...

:
Cytat:
spitolić napisami fajną tarczę...


Identyczne odczucie miałem przy pierwszym rzucie okiem, do tego koronka... jakaś taka nie pasująca, ale ja się nie znam. :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
A jak na tej alfie odczytuje się godzinę :?:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Santino napisał/a:
1:15

;) czyli to zegarki dla tych którym 5 minut w tą czy tamtą różnicy nie czyni :)

It's better to burn out than to fade away ...

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Przykładowo dojeżdżającym do pracy komunikacją miejską. :mrgreen:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Cytat:
1:15


czyli to zegarki dla tych którym 5 minut w tą czy tamtą różnicy nie czyni


Nie aż tak!
Właśnie mam na ręku jednowskazówkowca A2 - z dokładnością do 2-3 minut się da odczytać bez problemu.

ciniol napisał/a:
Przykładowo dojeżdżającym do pracy komunikacją miejską.

Aż tak punktualnie jeżdzą u Ciebie tramwaje, że ma to znaczenie?

emster
[Usunięty]
:
Co to jest "soundial mechanical"?
Na pierwszy rzut oka poprzez wskazówkę skojarzył mi się z głębokościomierzem ze starych u-bootów.

:
Fajne, jak ciśnieniomierz takie. Choć napisów oczywiście nie szczędzili... :???:

"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
:
emster napisał/a:
soundial mechanical


sundial - czyli tarcza zegara słonecznego/sam zegar słoneczny, tu raczej odczytywanie godziny za pomocą słońca nie wchodzi w grę, ale może tak się projektantowi skojarzyła jedna wskazówka :?: :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Machanical - w zegarku z automatycznym mechanizmem....


Żem napisał, że napisy to z d... wzięli... :-(
Albo majeranek przedawkowali...

:
chyba, że chodzi o mechaniczną tarczę słoneczną - ruch wskazówki ma symbolizować ruch cienia :mrgreen: :lol:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Santino napisał/a:
Cytat:
1:15
czyli to zegarki dla tych którym 5 minut w tą czy tamtą różnicy nie czyni

Nie aż tak!
Właśnie mam na ręku jednowskazówkowca A2 - z dokładnością do 2-3 minut się da odczytać bez problemu.
ciniol napisał/a:
Przykładowo dojeżdżającym do pracy komunikacją miejską.

Aż tak punktualnie jeżdzą u Ciebie tramwaje, że ma to znaczenie?


Trochę ma. Jeżdżę pociągami podmiejskimi i zawsze wpadam na ostatni moment. Inna sprawa że pociąg na pewno nie pojedzie wcześniej, ale później to i owszem. W sytuacji gdy pociąg ma odjechać w przedziałach czasowych tych 5 minut to ja konkretnie miałbym już problem. Inna sprawa, że jako wakacyjny zegar gdzie nigdzie mi się nie spieszy i jestem Jurek Killer i mam sysko w d.... to byłby całkiem,całkiem. A nie da się tak zaprojektować zegara żeby była pokazywana każda minuta?

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-06-13, 14:30, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Na pewno to mi pada za oknem!!!

Już kilka razy spotkałem się z tym, że pociąg pojechał szybciej...
A prawie codziennie, że jedzie później...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.