Co to za mechanizm?
Odpowiedz do tematu

: Co to za mechanizm?
Poznaje ktoś?

Zaintrygowały mnie te złote szatony i pseudo pólmostek.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Poznaje.

Pozdro!!!
:
Dzięki,połączyłem się z kaido telepatycznie i już wiem że to AS 1203.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
:D

Ale że on z 45-go roku to chyba z mojej głowy nie wyczytałeś?

Pozdro!!!
:
To może wiesz co to może być?

Tylko tym razem napisz :grin:

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Ciekawy. Szajsmetalowa koperta, prawie przedwojennie wykończony werk AS z wielkim Swiss Made frezowanym na chromowanie, brak tegoż słismejda na cyferblacie - zaryzykowałbym historyjkę o montowanej w Niemczech tańszej odmianie zunifikowanego Prawdziwego Szwajcarskiego Zegarka dla Amerykanów.

Gb.

:
Jest malutki swiss made na tarczy.Tak jakby nazwa była na pięć liter pierwsza C druga O.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Faktyczne, jest jakiś symetryczny brudek u dołu. Jakoś nic do tego CO nie chce mi się przyplątać - może w Mikrolisku? I poniżej nazwy musiały być "jewelsy".

Swoją drogą ładne wzornictwo. Nosiłbym :smile:

Gboo.

[ Dodano: 2012-06-16, 11:27 ]
No, jest trochę tego:
http://www.mikrolisk.de/s...=20#sucheMarker

G.

:
Kiedyś spotkałem takiego Colberta.

Pozdro!!!
:
To by pasowało do rubis,znaczy się rynek francuski.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Niekoniecznie; w Szwajcarii do spraw zegarmistrzowskich używa się francuskiego.
Weź dobra lampę i lupę x10 - może da się coś odczytać.

Gb.

:
Może to być też CONSUL.
Trzeba szukać po śladzie "CHARLES VIRCHAUX" ;)

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Zgadza się,to będzie to.Dzięki!

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.