Poprzedni temat «» Następny temat
Goer - najtańszy nowy automat;)
Autor Wiadomość
bartek.siwiec
[Usunięty]

 #1  Wysłany: 2010-01-28, 23:48   Goer - najtańszy nowy automat;)

Witam,

jestem nowy na tym forum więc na początku się przedstawię :lol: Mam na imię Bartek i niedawno zainteresowałem się kolekcjonowaniem zegarków. Zacząłem od zegarków radzieckich i w pewnym momencie naszło mnie, ażeby zakupić sobie jakiś chiński zegarek i na własnej skórze przekonać się jak to jest naprawdę z ich jakością :lol: Jako, że opinie były delikatnie mówiąc różne :wink: zdecydowałem się na najtańszą na allegro opcje i zakupiłem coś takiego:



img688(dot)imageshack(dot)us/img688/7097/882731870.jpg

img641(dot)imageshack(dot)us/img641/6227/8827318701.jpg



(zdjęcia pochodzą z aukcji-nie posiadam zbyt dobrego sprzętu :oops: )



Jest to zegarek (w/g sprzedającego) doskonale znanej w stanach marki Goer :lol:



Kosztował zawrotne 66 zł z przesyłką. Jest to oczywiście automat. No i ku mojemu zdziwieniu DZIAŁA!!!! :lol: Noszę go już trzeci dzień i muszę powiedzieć, że póki co jestem naprawdę zadowolony. Jest (jak na tą cenę) w miarę estetycznie wykonany (zmieniłem tylko pasek na taki sam jak na zdjęciu, tylko z naturalnej skóry). Rozmiar jest słuszny, na tarczy bardzo fajnie widać pracujący balans, a wycięcie w tarczy wygląda jak duszek Casper (hehe takie pierwsze skojarzenie :lol: ). Wydaje mi się że zegarek jest punktualny (nie zwracam uwagi na jakieś odchyłki rzędu kilkudziesięciu sekund, a odchyłków rzędu minut nie zauważyłem). Ogólnie zegarek fajnie się nosi, ciekawie wygląda i nawet wyglądający na dość konserwatywnego zegarmistrz powiedział, że mam interesujący zegarek, który, jak stwierdził, może nie pochodzi jakoś oszałamiająco długo bez usterek, ale jak na tą cenę to warto.
 
 
wahin 



Pomógł: 29 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 10766
Skąd: Koszalin
 #2  Wysłany: 2010-01-29, 00:37   

Bartek nie widać Twoich zdjęć :(
 
 
Szymek 
Właściciel Pola Ryżowego


Pomógł: 5 razy
Wiek: 30
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 2873
Skąd: Okolice Leslau
 #3  Wysłany: 2010-01-29, 00:40   

Służę pomocą :D



 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #4  Wysłany: 2010-01-29, 00:44   

jescze pare godzin i pare postow (4) i Bartek bedzie mogl wklejac fotki i linki.

co do zegarka nie moj styl

Niech sie dobrz sprawuje
 
 
bartek.siwiec
[Usunięty]

 #5  Wysłany: 2010-01-29, 01:24   

Szymek napisał:
Służę pomocą :D
Dzięki :lol: Jak na razie nosi się całkiem przyjemnie :lol: A tak swoją drogą dopiero przeglądając to forum uświadomiłem sobie, że chińskie zegarki to nie tylko kwarce za 20 zł z targu :lol:
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #6  Wysłany: 2010-01-29, 10:23   

bartek.siwiec napisał:
A tak swoją drogą dopiero przeglądając to forum uświadomiłem sobie, że chińskie zegarki to nie tylko kwarce za 20 zł z targu :lol:
I to jest najważniejsza konkluzja. :D
 
 
bartek.siwiec
[Usunięty]

 #7  Wysłany: 2010-02-04, 23:24   

Ostatnio sprawdziłem jak długo zegarek będzie chodził po odłożeniu go na półeczkę. Wytrzymał ok 30 godzin, więc chyba jak na tą cenę jest jak najbardziej ok :lol:



Ogólnie sikor sprawuje się naprawdę przyzwoicie, chodzi punktualnie i budzi zainteresowanie 8)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum