Poprzedni temat «» Następny temat
Hamilton - nowości
Autor Wiadomość
Dominik 
Tempus Fugit



Pomógł: 12 razy
Wiek: 50
Dołączył: 27 Maj 2011
Posty: 3763
Skąd: Poznań
 #91  Wysłany: 2012-09-01, 01:18   

Mam wrażenie, że przez te 4 lata tylko bardziej się utrwaliła... Niestety.
_________________
hrg.pl
 
 
Barakuda 
Kulis

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 27
Skąd: Polska
 #92  Wysłany: 2012-09-01, 07:47   

Iks napisał/a:
Barakuda napisał/a:
troszkę mnie rozczarowała jakość wykonania


noo, w rękach się normalnie rozłaził ten co miałem, praktycznie parniak - nic więcej :lol: :lol:


[z takimi tekstami zapraszamy na inne forum]
Przecież Ty masz dużo więcej postów ode mnie, co w Twoim mniemaniu oznacza że jesteś większym znawcą.


Dominik napisał/a:
Barakuda napisał/a:
Fajne te Hamilciaki, szkoda że tylko na zdjęciach firmowych tak świetnie wyglądają, rzeczywistość jest z goła inna. Miałem X-Winda, zamówiłem zachęcony opiniami na innych forach, aż tu zegarek dotarł, troszkę mnie rozczarowała jakość wykonania, powiem szczerze że gdybym wiedział kupiłbym Certinę lub Eposa na 7750, które imo są lepiej wykonane, a w szególności Epos.


A czym charakteryzowała się ta słabsza "jakość wykonania" Hamiltona?


Jakość wykonania koperty, wg mnie była gorsza. Miałem oba w ręku, jednocześnie, więc mogłem porównać. NIe miałem wielu Hamilciaków w łapkach, ale napewno rewelacyjnie wykonany jest JazzMaster Auto Chrono.
Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2012-09-01, 08:08, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #93  Wysłany: 2012-09-01, 08:00   

kkwpk napisał/a:
Ta tabelka ma z 4 lata i była robiona pod wpływem trendów z tamtego okresu więc się nie napinajcie.


Nikt sie nie napina. Śmiejemy sie do rozpuku.
Jedyną marką japońską która dostąpiła zaszczytu, jest Credor. A gdzie samo Seiko ? A gdzie należący do niego Orient ze swoimi topowymi liniami :?: Gdzie Citizen, ze swoimi najwyższymi modelami i rozwiązaniami technologicznymi przy ktorych 2824 jest jak furmanka przy bolidzie F1? Citizen - największy producent na świecie ... Gdzie Casio :?: Czy tam ktokolwiek znał cokolwiek nie będącego "klalitą", poza Credorem - bo to baaardzo drooogieee ? Marki stosujące od zawsze własne mechanizmy, i to NAPRAWDĘ własne - nieobecne, ale obecna Davosa ? Firma której 3/4 modeli to zrzynka, czasami tak chamska że wirtualne marki chinskie by się mogly schować :?: Którą się zamawia z katalogu chinskiego producenta, i te same modele kupujesz za 1/3 ceny z innym napisem :lol: :?:
No ja cie proszę :lol:
Produkowany w Chinach Tissot :lol: :?: Prestiż :lol: :?: Boki zrywać :-)
To jest Piramida Buraka, a nie prestiżu.
_________________
 
 
Iks 
Klon Właściciela Krajowego K. Ryżowego


Pomógł: 136 razy
Wiek: 40
Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 16367
Skąd: Inąd
 #94  Wysłany: 2012-09-01, 08:20   

Barakuda napisał/a:
co w Twoim mniemaniu oznacza


A przepraszam, nie wiedziałem, że kolega jest telepatą i wie o czym myślę, w takim razie nie dokończę tego posta bo pewnie i tak już wiesz co chcę Ci przekazać. :razz: :twisted:
_________________
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #95  Wysłany: 2012-09-01, 08:44   

kkwpk napisał/a:
Ta tabelka ma z 4 lata i była robiona pod wpływem trendów z tamtego okresu więc się nie napinajcie.


Ale ona nadal jest obowiązująca. W świadomości. :cool:

Kkwpk, no nie powiesz mi, że w zegarmistrzostwie przez 4 lata trendy tak się zmieniają. :lol:

Casio ze swoimi Oceanusami i (żeby nie było, że jestem stronniczy) Citizen ze swoimi Promasterami, HEQ i The Citizen. Sea Gull. Fakt, 4 lata temu na kizi w ogóle o Sea Gulu nie słyszeli. :lol:

Kasują na wstępie 70 procent tej układanki. I gdzie one są? Nie ma ich, bo to jest Tabelka Siły Podniety Możnych Kizi. :cool:
 
 
Barakuda 
Kulis

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 27
Skąd: Polska
 #96  Wysłany: 2012-09-01, 08:53   

Cytat:
[z takimi tekstami zapraszamy na inne forum]


Tekst w stylu że ktoś się osmiesz, a ewidentnie to robi jest do usunięcia ? :lol: :lol:

Elyta tego forum gorsze rzeczy wypisuje, z nasmiewaniem się z nowych userów włącznie i jakoś nikt na to uwagi nie zwraca, ba, nawet podsyca durnowatą pogawędkę. To jest sprawiedliwość :lol: :lol: :lol:




ALAMO napisał/a:
Nikt sie nie napina. Śmiejemy sie do rozpuku.


Tak, to akurat wychodzi wam najlepiej.
 
 
Santino 



Pomógł: 151 razy
Wiek: 48
Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 48307
Skąd: Łódź
 #97  Wysłany: 2012-09-01, 08:58   

Barakuda napisał/a:
Elyta tego forum gorsze rzeczy wypisuje, z nasmiewaniem się z nowych userów włącznie i jakoś nikt na to uwagi nie zwraca, ba, nawet podsyca durnowatą pogawędkę. To jest sprawiedliwość


Znasz powiedzenie: Co wolno wojewodzie....?
_________________
https://instagram.com/santinoleathercraft?utm_medium=copy_link
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #98  Wysłany: 2012-09-01, 09:00   

Barakuda, uważasz że dyskutowanie z moderatorem to jest najlepsze co możesz zrobić przychodząc nowy na forum :?:
Zapewniam cię, że sie mylisz.
Jak widzę,nie zawrociłeś sobie głowy czytaniem naszego regulaminu - zapraszam więc w tamte rejony. To zdecydowanie lepszy pomysł jest.
Iks jest kolesiem który miał i ma dziesiątki zegarków, bardzo zróżnicowanych. Miewał droższe od twojego. O tobie na razie wiemy tyle, że sobie kupiłeś zegar za 7 tysięcy. To, z jakiegos niepojętego dla większości tutaj powodu, wydawalo ci się ważniejsze niż to jak masz na imię.
Cieszymy się że ty się cieszysz, wrażenie to tutaj wywołało zgoła odwrotne od tego na jakie liczyłeś, weź to mężnie na klatę i nie jojcz.
_________________
 
 
Barakuda 
Kulis

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 27
Skąd: Polska
 #99  Wysłany: 2012-09-01, 09:50   

Wybacz, ale dla mnie argument typu " ma kilkanaście zegarków" nie jest argumentem. Każdy ma swój rozum i oczy aby móc stwierdzić który z dwóch danych zegarków jest lepiej wykonany. Miałem oba w ręku ( powtarzam się, ale cóż ) Hamiltona X-wind i Davosę Traveller Chrono i napradę nie trzeba być znawcą żeby zobaczyć różnicę w jakości wykonania koperty, (na korzyść Davosy). Zadałem pytanie kto miał w ręku Travellera, kto miał w ręku Hamiltona i Travellera żeby móc ocenić bezpośrednio ? Odpowiedź nie padła. Jeśli ktoś porównywał i stwierdza że Hamilciak jest lepiej wykonany to ok, ale nie lubię jak ktoś czegoś nie trzymał w rękach, a nabija się z tego, bo reszta też to robi. Ale to przywara wielu forów, pisanie oczymś o czym tylko się słyszało, albo widziało na zdjęciach w necie.

Santino napisał/a:
Barakuda napisał/a:
Elyta tego forum gorsze rzeczy wypisuje, z nasmiewaniem się z nowych userów włącznie i jakoś nikt na to uwagi nie zwraca, ba, nawet podsyca durnowatą pogawędkę. To jest sprawiedliwość


Znasz powiedzenie: Co wolno wojewodzie....?



NIe zapomnij że net jest dla wszystkich, i mnóstwo ludzi czyta to forum. Myślisz że Twój post to dobra rekomendacja dla tego miejsca ? Absolutnie nie.
Ostatnio zmieniony przez Barakuda 2012-09-01, 10:08, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #100  Wysłany: 2012-09-01, 09:53   

A ile dostajesz za wierszówkę? :cool:
 
 
Tomek 
King of chinese maierans
Nie znam się ...


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 317 razy
Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 28712
Skąd: ...
 #101  Wysłany: 2012-09-01, 09:57   

Panowie, zluzujcie pośladki bo wydzielę do Kosza :twisted:
 
 
Barakuda 
Kulis

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 27
Skąd: Polska
 #102  Wysłany: 2012-09-01, 10:05   

Ja już jestem spokojny.
 
 
wahin 



Pomógł: 29 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 10766
Skąd: Koszalin
 #103  Wysłany: 2012-09-01, 11:30   

Barakuda napisał/a:

NIe zapomnij że net jest dla wszystkich, i mnóstwo ludzi czyta to forum. Myślisz że Twój post to dobra rekomendacja dla tego miejsca ? Absolutnie nie.


Zacytuję Ci Regulamin forum, do którego zapewne nie zdążyłeś zajrzeć:
Cytat:
Przynależność do forum nie jest obowiązkowa.
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #104  Wysłany: 2012-09-01, 12:24   

Barakuda napisał/a:
Absolutnie nie.


I bardzo dobrze, ponieważ to nie jest forum dla wszystkich :-)
_________________
 
 
Barakuda 
Kulis

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 27
Skąd: Polska
 #105  Wysłany: 2012-09-01, 15:34   

ALAMO napisał/a:
Barakuda napisał/a:
Absolutnie nie.


I bardzo dobrze, ponieważ to nie jest forum dla wszystkich :-)



To już zauważyłem, niestety.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum