GW-4000 z Allegro ?
Odpowiedz do tematu

:
WitoUN napisał/a:
Zamówiony,dam znać czy wszystko Ok. A tak z innej beczki to orientuje się ktoś jak długo wytrzyma on bez dostawy światła?


Nie wiem jak ten model ale mój bez dłuższego dostępu do światła przechodzi w stan uśpienia, efekt - wygaszony ekran, jak go wyjmę z pudełka to wstaje i nastawia się do właściwej godziny. Pewnie z miesiąc pochodziłby w ciemności :D

:
Zegarek w trybie uśpienia może działać nawet przez dwa lata, pod warunkiem że przed schowaniem do pudełka akumulator był w pełni naładowany. Egzemplarz, który kupiłeś ma zapewne nie więcej niż rok, więc jeszcze trochę rezerwy na pewno zostało.

:
U mnie Riseman lezy 3 miesiące w szufladzie i jak miał baterie naładowana ŚREDNIO tak ma nadal

Ostatnio zmieniony przez Monter 2013-02-08, 21:39, w całości zmieniany 1 raz
..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
WitoUN
[Usunięty]
:
Witam ponownie
Dziś przyszła przesyłka kurierska i wygląda,że wszystko jest w porządku.Dziękuje wszystkim za pomoc :)
W tej chwili usiłuję wgryźć się we wszelakie opcje i zastanawia mnie co to jest STD standard time i DST daylight saving time i czym one się różnia?

:
WitoUN napisał/a:
Dziś przyszła przesyłka kurierska i wygląda,że wszystko jest w porządku.

No inaczej być nie mogło, ten sprzedawca nie wcisnąłby podróby. :)

STD = czas standardowy (tzw. zimowy)
DST = czas letni

WitoUN
[Usunięty]
:
Dzieki,teraz wszystko jasne :)
Mam jeszcze problem z czasem swiatowym czy jak to sie nazywa. Ustawilem sobie Londyn i przez jeden dzien wszystko sie zgadzało a teraz różnica to 3h i za chiny nie umiem tego ustawić.

:
Przestaw letko w prawo, na Paryż i powinno być dobrze.
Chyba że masz czas letni włączony...

:
Sizar napisał/a:
Przestaw letko...

facepalm lekko, lekko, lekko plask

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Krzysiu cool

:
WitoUN, TU_KLIK na obu stronach wątku z WUS masz to dobrze opisane :idea: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
WitoUN
[Usunięty]
:
Panowie,trochę wstyd przyznać ale ten czas światowy działa dobrze,tylko ja źle odczytywałem :) Okazuje się,że on jest podany w systemie 24h stąd te rozbieżności.
Wielkie dzieki za zainteresowanie i pomoc!

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.