Malowane tarcze.
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
: Malowane tarcze.
W sumie nie wiedziałem gdzie umieścić ten temat, ale stwierdziłem, że najbardziej tu pasuje.



Otóż we wczorajszej wędrówce po watchuseek natrafiłem na takie oto zdjęcia:







Ręcznie malowane tarcze!

Oczywiście poszperałem i znalazłem stronę autora-wykonawcy tych tarcz:

http://www.painteddials.com

Nie ma tam podanych cen, więc zapytałem o nie na watchuseek. Otóż zaczynają się one od... 300 dolarów! :shock: Cena zabójcza, ale efekt niesamowity...

:
Robią wrażenie, ale to nie mój styl i nie moja bajka, niemniej mogą się podobać , jak dla mnie ostatnia jest najlepsza, druga fotka po lewej też jest niezła.

Blaz
[Usunięty]
:
Inne spojrzenie na zegarmistrzostwo. :wink:

:
No dobra, o gustach się nie dyskutuje ale powiem tyle, że dobrze to one wyglądały na ekranie telefonu :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
kubama napisał:
No dobra, o gustach się nie dyskutuje ale powiem tyle, że dobrze to one wyglądały na ekranie telefonu :wink:
Malowane ekrany telefonów ten artysta też wykonuje. :D

:
A mi się nawet podoba, za to ostatnie najmniej :)

:
Niegdyś, u nas w ręcznym zdobieniu tarcz przodowali żołnierze służby zasadniczej. :)

Pamiętam, że Dalw z KMZ zbiera te tarcze i ma całkiem pokaźną kolekcję.



Wiem, wiem, że te żołnierskie i pokazywane powyżej to trochę coś innego,

ale wg mnie wszelkie samodzielne malowanie tarczy wygląda obciachowo.

Oczywiście to tylko moja własna opinia...

:
No nie wiem czy bym chciał mieć na tarczy zegarka widok na bagna - choć autora tych malowideł - zajęcie to wciągneło na maxa :)

Blaz
[Usunięty]
:
hotwax napisał:
No nie wiem czy bym chciał mieć na tarczy zegarka widok na bagna - choć autora tych malowideł - zajęcie to wciągneło na maxa :)
To może być taka przestroga: "Kupisz Marynę, to Twoje morale będzie zabagnione!" :twisted:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.