2012 WUS Tourbillon Project
Odpowiedz do tematu

:
Właśnie się zastanawiam, czy wpłacać, czy zrezygnować.
A Ty?

:
Wpłaciłem. Ktoś musi pokazać na żywo Damianowi. Czuję, że jestem mu to winien. :P

:
:D

Ja jeszcze pomyślę chwilę - do kiedy jest termin?

:
A jak wygląda ostateczny projekt?

Kuba
:
Ja odpuściłem temat... Za dużo innych wydatków - ale się podoba :głową w mur:

:
No niby zły nie jest, cena też w miarę ok.
Ale turbinkę już mam w sumie... hmmm

:
Noo proszę, a jednak w marudzeniu została jedyna słuszna koncepcja :) Szkoda tylko że wskazówki takie wątłe, masywniejsze robiłby lepszą robotę :)

_
work in progress
:
W sumie, tak sobie myślę, że jak wykonania nie spierdzielą, to może być zajefajny zegar...


Tylko qwa, skąd na to kasę brać?
:głową w mur:

:
Santino napisał/a:
:D

Ja jeszcze pomyślę chwilę - do kiedy jest termin?


Chyba do czasu wolnych miejsc. Aktualnie zostały 4 LE link

:
A ile to w sumie ma kosztować?

Teraz 270$?
A potem?

:
Się Ktoś rozleniwił :P

Cytat:

If you are interested please send a deposit of US$270 via Paypal to Thomas lhczthomas@gmail.com and reply to this thread with, "Deposit paid for tourbillon with a side of fries and LE number xx (you may choose more than one)."

Please note, allocation of selected LE number is not guaranteed and we may, at our discretion, hold a lucky draw if more than one member chooses a particular number. The cost of the watch is US$900 not including shipping and comes with a 2 year guarantee. Estimated production time is 5-6 months.

:
Ja odpuściłem :/ :/ - dwieście taniej miało być w pierwszym rozdaniu :mad: :mad:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
podobnie jak i ja dałem sobie spokój, ale też jakoś nie mam siły czekać kolejne miesiące na realizację...

sorry Damian
pifko

pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:
A mnie dla odmiany projekt bardzo, bardzo się podoba, czas realizacji też mi nie straszny, ale co Wam wiadomo o mechanizmie który tam będzie siedział? Jak z jego trwałością, itp?

Kolejna sprawa - trzeba będzie cło i VAT płacić jeszcze od tych zegarków, jak je przyślą z zagramanicy?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.