Poczta Polska - przygody z przesyłką...
Odpowiedz do tematu

sylwek
[Usunięty]
:
beceen, no ja tam wolałbym kuriera jakiego ,,albo tego InPosta (tylko u mnie go jeszcze ni ma :cry: )

:
ja wysylam juz tylko kurierem - wiadomo, ze tym rzucaja, i po calym samochodzie sie wala, ale przynajmniej mozna w paczce wszystko owinac pietnascie razy i byc pewnym, ze dojdzie w jednym kawalku.

beceen | ***** ***
Blaz
[Usunięty]
:
Dostałem smsa od Poczty Polskiej! :shock: :mrgreen:

Cytat:
Przesyłka nr zostanie doręczona w ciągu 24 godzin. W przypadku nieudanej próby doręczenia przesyłka będzie do odbioru w UP.


Ja pierdziu! Wielki świat! :shock:

Gdyby jeszcze podali jakiś przedział godzinny doręczenia, bo w nocy listonosza nie wpuszczę, ale nie wymagajmy od razu wszystkiego. :lol:

:
Tez już raz tak miałem - to chyba dotyczy tylko paczek, jeśli nadawca poda na blankiecie nr tel. odbiorcy.

Ostatnio zmieniony przez CornCobbMan 2012-08-23, 10:35, w całości zmieniany 1 raz
"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
Mnie ostatnimi dniami, paczkę odesłali do nadawcy po 5 dniach... :evil: kufa ale złapałem ciśnienie..o zegarek chodziło. Uratowało ich ze nadawca jest z PL, wiec nie czekałem długo na powrót tą samą drogą

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
Gonzalez88
[Usunięty]
:
CornCobbMan napisał/a:
Tez już raz tak miałem - to chyba dotyczy tylko paczek, jeśli nadawca poda na blankiecie nr tel. odbiorcy.


Taki bajer z sms występuje, jak nadawca wyśle paczką biznesową ;]

Blaz
[Usunięty]
:
Informuję, że zmienił cennik Poczty Polskiej. Teraz najtańszy polecony kosztuje 3,8 zł, ale skasowali wiele kategorii wagowych. I za 3,8 zł kosztuje list polecony do 350 g. Następny zakres od 350 g do 1000 g to 5,9 zł.

:
Jak mam status przesyłki "doręczyciel nie zdążył" to czy będzie próbował doręczyć na drugi dzień?

Sylwek
[Usunięty]
:
irek1981 napisał/a:
Jak mam status przesyłki "doręczyciel nie zdążył" to czy będzie próbował doręczyć na drugi dzień?


to brzmi jak mandat za niemanie swiateł

:))

:
Ok, wyjaśniło się - ponownie w doręczeniu.

:
Panowie, mam problem taki...

Ostatnie kilka razy, moje przesyłki nadawane u mnie na wsi w Agencji Pocztowej jako polecone priorytety, w trackingu mają status "list polecony ekonomiczny".
Z lekka mnie to denerwuje, bo zawsze wysyłam priorytet, płacę za niego te 4,55 zamiast 3,80 czy ileś. I tu zaczyna się problem. Jeśli byłby to tylko status na stronie to luz, ale te przesyłki potrafią iść dwa a nawet więcej dni. A regulamin stanowi, że nadane do 14, będą na drugi dzień. Pani w agencji, twierdzi, że mieszają te wyżej, tam gdzie wywozi (kilka kilomerów dalej). Ona stawia pieczątkę i zaznacza priorytet. Komu mam na to zwrócić uwagę? Jest jakieś ciało do którego mogę się poskarżyć, czy tylko do kierowniczki w urzędzie? Bo mam wrażenie, że ktoś mnie w bambuko ładuje.

FORZA Robert!
RK WRT
:
nick555, zapytaj się może adresata czy doszło jako priorytet. Do mnie już parę razy przychodziły priorytety oznaczone w systemie poczty polskiej jako ekonomiczne. Z drugiej strony w moim przypadku aż tyle nie trwało dostarczenie :/

:
Dokładnie tak - ostatnio miałem kilka listów w systemie oznaczonych jako ekonomiczne, ale odbiorcy pisali, że na kopertach normalnie były niebieskie pieczątki priorytet ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
No dobra, to po kiego grzyba zapis o tym, że nadane do 14 będą doręczone nazajutrz?

FORZA Robert!
RK WRT
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.