Pierwszy
Odpowiedz do tematu

: Pierwszy
Jako nowy witam wszystkich.

Na dzień dobry mój pierwszy Parnis, i zarazem pierwszy kwarc od dobrych 6 lat:













Ogólnie wrażenia ciekawe; wygląd i wykonanie ogólnie dobre. Górny tłoczek trochę za lekko chodzi, obrotowy bezel budzi lekkie obawy o wodoszczelność, ale to chyba charakterystyczne dla moich chrono (wyjąwszy ten z Lidla :) ). Pasek nieostatni, ale "motylek" do wyrzucenia.



J.



PS: 43mm power reserve w drodze 8)

:
cześć Jacek :D

bajera wyglądałby w ciemnej tarczy,

wiela kosztował?

andre
[Usunięty]
:
Werk jaki? Pewnie Miyota OS30?

:
feleksc napisał:
cześć Jacek :D

bajera wyglądałby w ciemnej tarczy,

wiela kosztował?




Dziwne, ale jak u dystrybutora - 180,- z.



andre napisał:
Werk jaki? Pewnie Miyota OS30?




Jeszcze nie otwierałem - klucz jak w MM, a nie mam dobrego.

:
Cytat:
klucz jak w MM, a nie mam dobrego.
Kod:




suwmiarka :wink:

qbapiasek
:
Wiele razy się na niego zasadzałem, ale jakoś mnie zawsze ktoś w ostatniej chwili przebijał, na ebaju można trafić w bardzo dobrej cenie. Sam zegarek ciekawie się prezentuje.

:
feleksc napisał:
suwmiarka :wink: [/code]




Toż piszę, że nie mam. Młody zamordował, a małą mosiężną za bardzo lubię.



J. :)

Blaz
[Usunięty]
:
Choć nie w moim guście, ale gratuluję pierwszego Parnisa. :wink:

:
Jak wszyscy wiedzą nie przepadam za kwarcami, ale nabytku gratuluję , niech się nosi.

:
no to ładniutki parnis kwarcak - jeśli Cię to interesuje to sprawdz czy suwak logarytmiczny jest dobrze wykalibrowany - bo mnie by to intweresowało więc sprawdz za mnie

:
hotwax napisał:
no to ładniutki parnis kwarcak - jeśli Cię to interesuje to sprawdz czy suwak logarytmiczny jest dobrze wykalibrowany - bo mnie by to intweresowało więc sprawdz za mnie




To bardziej wzorek zdobniczy, niż suwak; skale są drobniutkie, a odstęp między nimi za duży. Ale widać, że się starali.



J.

:
szkoda :( Ten jest budzetowy , breilinga nie kupie do testów suwaka - to chyba najdroża linijka logarytmiczna pod słońcem :)

Już mi kilka razy ktos podkupił jak próbowałem nabyć suwak logarytmiczny z funkcją pomiaru czasu :)

:
Popatrz sam:



http://www.polatca.pansa....18092009_23.jpg



Sorry za szmatławą jakość, ale o tej porze koszmarnie mi się nie chce wyciągać słoików i świateł.



J.

:
Ze zdjęcia wygląda to jakby miało działać , nikt juz tego nie używa , ale dizajn iście lotniczy.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.