Stuhrling Original
Odpowiedz do tematu

:
Fajny kwarcowy Szturling za niewielką kasę - już z opłatami wyjdzie ok 320 zł.

395C.331OB1 Regatta Champion II :arrow: http://www.ebay.pl/itm/St...=item3f2cb3db51



Zresztą ten sprzedawca ma sporo Stuhrlingów w niezłych cenach .. To jakiś outlet czy cuś w ten deseń :arrow: http://www.ebay.pl/sch/wh...=p2047675.l2562

:
Fajne zegarki. Mi się ten podoba:


Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
gdyby nie to orydżynal w nazwie :facepalm:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał napisał/a:
gdyby nie to orydżynal w nazwie :facepalm:


Barbosa kupiłeś a original nie pasuje :złośliwiec: :))

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
Michał napisał/a:
gdyby nie to orydżynal w nazwie :facepalm:


Barbosa kupiłeś a original nie pasuje :złośliwiec: :))


A co ma jedno do drugiego? Barbos nie ma pod nazwą orydżynala, ani żadnego innego prestydża

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Ma za to Robura, Gieroja i takie tam :D Co nie znaczy, że to nie jest fajny zegarek bo jest a melepety zwyczajnie zazdraszczają :złośliwiec: . Mua tam żadnych uprzedzeń do loga nie ma i swojego Barbosa nosi czasem z dumą :twisted:

:
Michał napisał/a:
gdyby nie to orydżynal w nazwie


No i co Ci to przeszkadza? Nie przesadzasz aby? A Glashutte Original też nie pasuje?

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Michał napisał/a:
kornel91 napisał/a:
Michał napisał/a:
gdyby nie to orydżynal w nazwie :facepalm:


Barbosa kupiłeś a original nie pasuje :złośliwiec: :))


A co ma jedno do drugiego? Barbos nie ma pod nazwą orydżynala, ani żadnego innego prestydża


Michał o to mi tylko chodzi, że jak zegarek jest fajny to i napisy nie przeszkadzają :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.