Zagadka nr 15
Odpowiedz do tematu

:
Wieszak do wieszania gupki :twisted:

Lata 80-e :złośliwiec:

:
Tomek napisał/a:
Wieszak do wieszania gupki :twisted:

Lata 80-e :złośliwiec:


Chyba do wkładania brudnych gaciów do pralki, taka turystyczna wersja torebkowa

:
Chyba do takich opakowan.


Ostatnio zmieniony przez Tomek 2014-08-21, 21:15, w całości zmieniany 2 razy
"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Tomek napisał/a:
Wieszak do wieszania gupki :twisted:

Lata 80-e :złośliwiec:


Wczesne czy późne ? hmmm
:D

:
Na tych wypustkach zawiesza się wieszaki ubraniowe, tą część z dziurką wiesza się na ścianie, np na jakimś kołku, czy cuś w ten deseń ..

:
ale w norze musiałeś się wychować że znasz takie patenty :złośliwiec: u mnie w domu zawsze była szafa didejmajer ;) :D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Tomek, z całym szacunkiem dla Twojej wyobraźni ale ni ciula się na tym nie da powiesić ciuchów na wieszaku, sprawdziłem, blokada działa tylko jak te szczypczyki są tak jak cały uchwyt czyli fotka nr 3

Cinol qtwa się spłakałem :))

Ostatnio zmieniony przez Toyota 2014-08-21, 21:20, w całości zmieniany 1 raz
:
Zepsuję Wam zabawę:



Możesz sobie jeszcze kostium pokojówki do kompletu sprawić.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Toyota to musisz skleić, jak blokada nie lapie. Ja mam inny pomysl, wywal to. Problem z glowy :))
Mozesz tez przywieźć to cos na zlot. Zobaczysz ile kreatywnych zastosowań znajdzie cool

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Ciniol napisał/a:
ale w norze musiałeś się wychować że znasz takie patenty

Raczej w gronie zgniłych kapitalistów i wyzyskiwaczy w tych zapyziałych czasach :złośliwiec: Panów wtryskarki i młynka do plastiku :twisted:

Ciniol napisał/a:
u mnie w domu zawsze była szafa didejmajer

Też dmuchana ? :złośliwiec:

:
Erolek, mogłeś poczekać jeszcze chwilkę

Dzięki za oświecenie pifko

:
Erolek, zepsułeś zabawę :))

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Ciniol napisał/a:
ale w norze musiałeś się wychować że znasz takie patenty :złośliwiec: u mnie w domu zawsze była szafa didejmajer ;) :D


A wstawialiście go do tych wnęk na szafę udających pokoje, czy na klatce trzymałeś?
:popcorn:

:




Qtwa co za wynalazek. Gdyby nie Erolek to te Fluffy już były w kiblu, a tak mamy komplet do kurzu :D
Skąd się w domu wziął nie mamy zielonego pojęcia :D

:
ALAMO napisał/a:
A wstawialiście go do tych wnęk na szafę udających pokoje, czy na klatce trzymałeś?
:popcorn:

w dawnych czasach, gdyby nie ten PRL który wywrócił do góry nogami relacje społeczne mój papa kazałby majordomusowi zawołać oddanego Eustachego który poszczułby Cię psami za bezczelność :popcorn:
:D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.