diverek Revue Thomen
Odpowiedz do tematu

:
Wstawiasz miniaturki, a nie fotki :-)
Kopiuj te linki z wielkimi literami "URL" - te podczepiaja zdjecia.
A myśli szwajcarskiej, to jest w nim tyle, że ktoś pomyślał że jak tak napisze to ty to prędzej kupisz :D
W sumie można powiedzieć, że to de facto kwintesencja szwajcarskości :złośliwiec:

diver
[Usunięty]
:
Wstawiasz miniaturki, a nie fotki :-)
na tak jak pisałem nie jestem w tym mocny (zdjęcia też słabe bo telefonem pstryknąłem, jak zrobię kiedyś lepsze to może wstawię), jak wkleiłem te z URL to na forum się nie pokazały
więc wrzuciłem miniaturki (chyba za duża objętość)ale one pokazują się w dodatkowym oknie
w całości- po kliknięciu na nie, dlatego podałem oficjalną stronę. Proszę wybaczyć te
pierwsze kroki, pewnie z czasem nabiorę "ogłady" :P pifko
P.S. zarejestrowałem się na fotosik to w ramach walki z nudą coś wymęczę

:
Podoba mi sie ten nurek, nawet bardzo :) tylko jak patrzyłem w sieci to chyba niespecjalnie juz dostępny :/

[ Dodano: 2014-08-23, 23:14 ]
Jednak na allegro sa i nawet tanio jak za śfajcara ;)

diver
[Usunięty]
:
poczytałem (specjalne podziękowania modom Tomkowi i Alamo) i generalnie to: puhao jak mawiają kitajce,
myślałem że śwajcar a tu niespodziewajka czyli mam 2

[ Dodano: 2014-08-25, 15:09 ]
nie,nie żebym się przejął, ja nie przejmuję się niczym, poza tym że wszystko mnie denerwuje :shock:

:
Można teraz śmiało powiedzieć - witaj na forum :)

diver
[Usunięty]
:
dziękuję i jeszcze raz kłaniam się nisko, witajcie

:
diverofobia, nie przejmuj się docinkami, czarnym humorem etc. Na tym forum panuje niepowtarzalny mikroklimat. Po pewnym czasie wiesz, ze Ciniol to menda, a goTomek lubi zegarki w stylu cygańskim :-P
Baw się dobrze i nie chwal się żonie, ze wpadasz w nowe hobby :-P

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Apa13 napisał/a:
Ciniol to menda

poważnie? :popcorn:

słoikowy buraku ;)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
A o mnie nic, chociaz myślałem ze tez zaliczam się do forumowego folkloru :foch:

:
za młody jesteś na Heroda :P

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
No chyba ze tak, bo już się bałem że zbyt normalny :P

:
Chopacy, eee, chopacy ...?
Dajcie się sztachnąć ...?
:D

:
Machu,

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
No tak już lepiej pifko

diver
[Usunięty]
:
Baw się dobrze i nie chwal się żonie, ze wpadasz w nowe hobby :-P[/quote]
a dlaczego znikam po osiemnastej, co do hobby to zaczęło się jak miałem 5 lat (rozkręciłem do cna budzik i oczywiście nie złożyłem bo wtedy nie było takiego forum, a o komputerach i internecie ludzie nawet nie marzyli) i z przerwami trawa do dzisiaj, no bo jak się ma imię rymujące z zegarek to jak tu nie pokochać czasomierzy pifko

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.