Poprzedni temat «» Następny temat
Kolorowe wersje
Autor Wiadomość
KrisDOA 
Kulis


Pies czy kot?: pies
Wiek: 45
Dołączył: 28 Sie 2014
Posty: 17
Skąd: Oława
 #1  Wysłany: 2014-09-16, 03:12   Kolorowe wersje

Jak się mają wersje np. białe, czerwone itp. czy szybko tracą kolor? Mam mały dylemat bo bardzo mi się podoba GR-8900A 7 oraz G-7900A 7 a na co dzień jeżdżę motorem i często mam łapy uwalone błotem i smarem więc chyba wszystko przemawia za GR-8900 1ER...
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #2  Wysłany: 2014-09-16, 09:41   

To jak masz często brudne ręce od smaru to biały zaraz zrobi żółty nawet po myciu , czerwony jest ciemniejszy to nie powinien się tak szybko brudzić .
Najlepiej brać w takim wypadku czarny , choć i te kolorowe można domyć albo do pralki z ubraniem wrzucić .
_________________

 
 
KrisDOA 
Kulis


Pies czy kot?: pies
Wiek: 45
Dołączył: 28 Sie 2014
Posty: 17
Skąd: Oława
 #3  Wysłany: 2014-09-16, 10:41   

Czyli kwestia pielęgnacji co jakiś czas czy po roku i tak się trwale odbarwi? Tak było z Baby-G mojej żony.
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #4  Wysłany: 2014-09-16, 11:03   

Jeśli codziennie będzie brudny to pewnie się odbarwi trwale , może jak codziennie będzie myty podczas mycia rąk to ten proces odbarwienia się wydłuży .
W tym wypadku czym kolor ciemniejszy tym mniej to będzie się rzucać w oczy jak się trochę pobrudzi .
_________________

 
 
KrisDOA 
Kulis


Pies czy kot?: pies
Wiek: 45
Dołączył: 28 Sie 2014
Posty: 17
Skąd: Oława
 #5  Wysłany: 2014-09-17, 03:05   

Na anglo-języcznych forach wszyscy wypominają problem ścierającego się lakieru w białych modelach. Myślałem że to biała guma jest a nie lakier :głową w mur:
 
 
KrisDOA 
Kulis


Pies czy kot?: pies
Wiek: 45
Dołączył: 28 Sie 2014
Posty: 17
Skąd: Oława
 #6  Wysłany: 2014-09-17, 03:27   Biały G

Na anglo-języcznych forach ludziska wypisują rzeczy typu lakier się ściera w białych egzemplarzach, nie nosić długich rękawów itp. Rzeczywiście tak odbarwiają się te zegary? Jeżeli to tylko powierzchowne przebarwienie w kolor noszonego rękawa to rozumiem ale jest opcja że lakier się wytrze i nie będzie białej gumy tylko czarna w tym miejscu? Druga sprawa to display w kontraście jak w modelu CASIO GR-8900A 7 czy to prawda że bez podświetlenia ciężko odczytać godzinę??? Wzrok mam bardzo dobry. Może to wypisują ludzie, którzy kupili podróbki za 120pln? Macie białe to wypowiedzcie się żebym później się nie wkur.... dla mnie GS to wierny sługa i pieszczot żadnych nie zazna.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum