Znajdy garażowe
Odpowiedz do tematu

:
Musisz przekazać sukcesję w godne ręce. Może Ciniol? ;)

G.

:
Wy tu gadu gadu, a ja się pytam czy ktoś coś zna w Krakowie godnego do polecenia co by ogarnął ten złomek ? :D i nie zdarł z ludzia zusowskiej pensji? :głową w mur: :))

:
:idea: Eneasz
:))

Gb.

:
O!
Miszcz jest tylko jeden!
Iść do Strojnego, prosić o Eneasza, i błagać by mu zabrali dremela!

:
bartq, chłopaki w żartobliwy sposób dają Ci do zrozumienia, że te zegarki nie są warte aby oddawać je do majstra, bo za to co planujesz musiałbyś zapłacić kilkukrotną wartość takich sprawnych. Jeśli już to popróbuj na nich własnych umiejętności ;)

P.S.
Jeśli Komandir to pamiątka po ojcu, to wiadomo, że ekonomia nie jest tu na pierwszym miejscu.

Ostatnio zmieniony przez Wintergreen 2014-10-15, 08:07, w całości zmieniany 1 raz
Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
Maras68
[Usunięty]
:
Wintergreen ma rację- ja bym odpuścił temat, na byle giełdzie staroci masz tego sporo do wyboru w dobrych cenkach... a pobawić się samemu zawsze można, na allegr kupisz podstawowy zestaw narzędzi i heja ;) na allegr masz też spory wybór radzieckich...

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2014-10-15, 08:16, w całości zmieniany 1 raz
:
Dowcipasy jedne plask . Wiem że to mało co warte, ale wiadomo o co chodzi :D Mi ręce się przestają trząść po drugiej flaszce, ale za to wzrok sie pogarsza :)) Więc kiepski ze mnie majster. Popytam tu i ówdzie, żeby chociaż jako tako wyglądały ;)

Spam
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
O!
Miszcz jest tylko jeden!
Iść do Strojnego, prosić o Eneasza, i błagać by mu zabrali dremela!


...oplułem monitor... a to takie niekulturne :))

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.