Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: ALAMO
2010-10-26, 13:30
SeaGull prośba o opinię.
Autor Wiadomość
chinese
[Usunięty]

 #46  Wysłany: 2010-10-26, 13:18   

ALAMO napisał/a:
Ja nie twierdzę że był zepsuty.
Twierdzę że opisane objawy mogły oznaczać wymienione przeze mnie w punktach rzeczy, Svedos dopisał kilka przeze mnie pominiętych, tak samo jak pwmas. I występowanie którejkolwiek z nich oznacza, że zegarek był spartolony pod względem montażu, lub ekstremalnie dawno serwisowany (mniej prawdopodobne).
Twoje tłumaczenie i dowodzenie że "mechanizm ma latać, a wałek się tak kręcić" wskazuje, że albo kompletnie brak ci doświadczenia, a tekst ten został ci sprzedany przez zegarmistrza który sam osobiście ten zegarek spartolił, albo że masz nabywcę, i nas tutaj, za ignorantów którzy te bzdury kupią. Co do pierwszej opcji - nie potrafię określić jej prawdopodobieństwa, co do drugiej - sam już widzisz że się nie udało.
Rzeczą kompletnie poboczną jest to, że jest to KOLEJNY zegarek który sprzedałeś tu na forum co do którego są zastrzeżenia.
Masz de facto dwie opcje : albo dalej próbować robić amatorów i idiotów z ludzi, z których większość rozmontowała i zmontowała w życu po kilkadziesiat albo kilkaset, zegarków, albo możesz głebiej przemyśleć swoje "wejście Smoka". Bo od jakiegoś czsu sam widzisz - że niespecjalnie się udało.

To że ktos coś sobie zmontował czy zdemontował nie czyni z niego dla mnie autorytetu. Życzę Ci 10% umiejętności pana Piotra jeżeli chodzi o zegarki, reszcie forumowiczów również.
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #47  Wysłany: 2010-10-26, 13:23   

Bardzo dziękuję w imieniu własnym i kolegów za te szczere życzenia.
Zapewniam jednocześnie że jeśli znów sprzedasz spartolony zegarek, i trafi on tutaj z prośbą o opinię - nabywca dostanie tak samo jak dzisiaj pełną informację c jest nie tak, jak powinien wyglądać i zachowywać się poprawnie serwisowany mechanizm, itd.
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #48  Wysłany: 2010-10-26, 13:24   

Żebyś już kompletnie nie zraził do siebie tych mało wiedzących forumowiczów, może skończmy ten temat.

Chinese zaproponował autorowi wątku oddanie pieniędzy. Poczekajmy na jego odpowiedź. Jeśli byłaby odmowna, to Alamos zaproponował, żeby wysłał zegarek do niego lub Svedosa, a oni ocenią co jest z zegarkiem nie tak. Jeśli M_alice nie ufa umiejętnościom kolegów, to może wysłać zegarek do innego zegarmistrza niż Mistrz z Krakowa. OK?

I prosiłbym o niebrnięcie już w ten wątek do czasu wypowiedzenia się na ten temat przez M_alice.
 
 
Tomek 
King of chinese maierans
Nie znam się ...


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 317 razy
Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 28712
Skąd: ...
 #49  Wysłany: 2010-10-26, 13:26   

To i ja dodam swoje trzy grosze: jeśli faktycznie p. Piotr miał w rękach i wypuścił taki zegarek - nie świadczy to o nim dobrze. Jak na razie zrobiłeś mu sporą antyreklamę na naszym forum.

Blaz napisał/a:
I prosiłbym o niebrnięcie już w ten wątek do czasu wypowiedzenia się na ten temat przez M_alice.

Musiałem, ajemsorry :cry:
Ostatnio zmieniony przez Tomek 2010-10-26, 13:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
chinese
[Usunięty]

 #50  Wysłany: 2010-10-26, 13:27   

To wasza opinia że jest zepsuty. Jeszcze raz powtórzę dla mnie liczy się opinia zegarmistrza.
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #51  Wysłany: 2010-10-26, 13:30   

Wydaje mi się, że M_alice dostał w wątku pełną odpowiedź na swoje pytania.

Gdybyś potrzebował jeszcze jakiejś opinii - jesteśmy do dyspozycji na PW.

Wątek zamykam.
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #52  Wysłany: 2010-10-26, 13:33   

Zabiorę głos gdyż byłem na poczcie .
chinese dla mnie P. Piotr z Krakowa jest nikim i żadnym autorytetem , po pierwsze nie znam go a po drugie nie reperował mi żadnego zegarka , także daruj sobie . Mało Pan P. jest dla mnie tak samo mało wiarygodny jak zwykły handlarz złomem z alledrogo który wstawia fotkę wizytówki kogoś tam .
Generalnie twoje posty są tylko marnowaniem pakietów . Słowo przeciwko Słowu , to mam na co dzień w dzienniku .
Bronisz się jak możesz , ale no cóż według ogółu forumowiczów sprzedałeś rozwalony zegarek i co myślisz że nam tu udowodnisz że tak nie było bo sam P. Piotr tak mówi ?
Może pozwij kupującego do sądu grodzkiego , bo cię oczernił ?
wymień lepiej ten zegarek i tyle , czy tam zwróć kasę , wpadki zdarzają się i najlepszym .
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum