Poprzedni temat «» Następny temat
Lorus RT309BX9 i RT357AX9
Autor Wiadomość
misiek89gdz
[Usunięty]

 #1  Wysłany: 2012-08-08, 20:40   Lorus RT309BX9 i RT357AX9

Witam, zainteresowały mnie ostatnio te dwa lorusy:

1)
http://www.youtube.com/watch?v=3fKXqrXR0Wo

2)
http://bi.gazeta.pl/im/30...57AX9--Cena.jpg

Zastanawia mnie czy dałoby radę w tym 1 lorusie zmienić skórkę na bransoletę, lub na gumowy pasek(do pływania). Bardzo mi się podoba ten zegarek, ale niestety skóra nie będzie wystarczająca na moje potrzeby, no i bransoleta ma w sobie to coś :twisted:

Drugie pytanie dotyczy zegarka nr 2. Czy da radę do tego modelu założyć gumowy paseczek :mrgreen: Przy okazji, nigdzie nie mogę znaleźć real fotek w necie tego zegareczka, ma ktoś może namiary?

Prowadzę aktywny tryb życia i chciałbym mieć możliwość zamiany w zależności od sytuacji :)
Pozdrawiam,
Michał
Ostatnio zmieniony przez misiek89gdz 2012-08-08, 20:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
beceen 
Prezes Uncle Bens'a
czarny brat


Pomógł: 33 razy
Dołączył: 08 Kwi 2011
Posty: 6275
Skąd: Warszawa
 #2  Wysłany: 2012-08-08, 21:32   

z tego co widze, to oba maja normalne uszy, rozstaw pewnie 22, wiec zalozysz co tam chcesz.

fota:

_________________
beceen | ***** ***
 
 
misiek89gdz
[Usunięty]

 #3  Wysłany: 2012-08-08, 22:15   

Dzięki, przede mną wielki dylemat, który zegarek wybrać...
Co do fotek to chodzi mi raczej o nadgarstkowe zdjęcia, to widziałem już wcześniej na stronie jakiegoś sklepu i wydawało mi się jakieś dziwne.

//Zastanawia mnie gdzie i za ile mógłbym dostać oryginalną bransoletę lorusa, allegro milczy, sklepy internetowe też nic nie mają w ofercie. Może ktoś na forum zajmuje się takimi rzeczami?
Ostatnio zmieniony przez misiek89gdz 2012-08-09, 00:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
beceen 
Prezes Uncle Bens'a
czarny brat


Pomógł: 33 razy
Dołączył: 08 Kwi 2011
Posty: 6275
Skąd: Warszawa
 #4  Wysłany: 2012-08-09, 08:46   

nadgarstkowych nie znajdziesz, bo to dosc nowe modele, a specjalnie popularne nie sa.

oryginalne bransolety mozesz dostac w serwisie (Time Trend sprzedaje w PL Lorusy). Ale lepiej kupic jakiegos fajnego aftermarketa - popatrz na ebayu.


na kizi ktos sprzedaje bransolete od lorusa (http://zegarkiclub.pl/forum/topic/77695-bransoleta-lorus/). Jak chcesz, to mam jakies dwie u siebie, moge Ci oddac - ale one zwijane sa
_________________
beceen | ***** ***
Ostatnio zmieniony przez beceen 2012-08-09, 08:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
misiek89gdz
[Usunięty]

 #5  Wysłany: 2012-08-09, 12:00   

Postanowiłem, że zakupię najpierw jakiś gumowy pasek, żebym mógł popływać, a później będę celował w bransoletę na zatoce lub allegro.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum