Stuhrling
Odpowiedz do tematu

: Stuhrling
Przeglądam sobie zatokę i znalazłem takie cuś, niby automaty na st, zaprojektowane całkiem przyjemnie fajne patenty, trochę nawiązań ale bez przesady, słyszał ktoś o tej Firmie?

http://www.ebay.com/sch/i...2&_skc=50&rt=nc




:
ja nie słyszałem, ale nazwa brzmi jak rozkaz do rozstrzelania :shock:

Cytat:
pierdnie, pieprzny kawał opowie, ch... w towarzystwie pokaże - bawidamek taki


-A niemiec płakał jak odjeżdżała?
-nie, ale k**wy przy trasie robiły szpaler.
:
miałem chyba ze 3 egzemplarze, całkiem dobrze zrobione, super zapakowane ( pudła, pudełeczka, certyfikaty, przywieszki), w sumie wszystko zrobione w chinach, ale sprzedają je też w stacjonarnych sklepach.

:
Arek napisał/a:
nazwa brzmi jak rozkaz do rozstrzelania


+1 :))

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
zobaczcie ostatnie zdjęcie w galerii (ruchome) kurde całkiem przyzwoicie wygląda jak na taką cenę.

http://www.amazon.com/Stu...0823283&sr=1-63

Ostatnio zmieniony przez pr00 2012-10-21, 14:43, w całości zmieniany 1 raz
:
capt66 napisał/a:
zobaczcie ostatnie zdjęcie w galerii (ruchome) kurde całkiem przyzwoicie wygląda jak na taką cenę.

eee... nie?!

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Pomijając skeletony z ich oferty, które stylistycznie kompletnie mi nie leżą, to coś bym wybrał ;-)























...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
Nie wiem, kiedys duzo tego na Amazonie przegladalem, bo 1. bylo duzo, 2. ktos tam gdzies tam pisal (uhrforum... a bo ja wiem...), ze calkiem przyzwoite zegarki sa. A nieduzo trzeba zaplacic.

Ale im dluzej przegladalem, tym bardziej mialem wrazenie, ze sie jeden projektant z drugim zalozyl, ktoremu sie uda tradycyjne wzory bardziej do absurdu doprowadzic, "przeladowac", albo wykoslawic, czy co tam jeszcze.

I mi do dzis nie przeszlo.
To wrazenie znaczy.

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
zastanawialem sie nad pilotem, ale wszystkie za duze byly.
gdyby nie to, to calkim fajne zegary, czesto na promocjach je mozna trafic w dobrej cenie.

beceen | ***** ***
:
rybak napisał/a:
Nie wiem, kiedys duzo tego na Amazonie przegladalem, bo 1. bylo duzo, 2. ktos tam gdzies tam pisal (uhrforum... a bo ja wiem...), ze calkiem przyzwoite zegarki sa. A nieduzo trzeba zaplacic.

Ale im dluzej przegladalem, tym bardziej mialem wrazenie, ze sie jeden projektant z drugim zalozyl, ktoremu sie uda tradycyjne wzory bardziej do absurdu doprowadzic, "przeladowac", albo wykoslawic, czy co tam jeszcze.

I mi do dzis nie przeszlo.
To wrazenie znaczy.


O tototo. I jeszcze to, że w każdym jest jakiś element zupełnie od czapy, który rozwala projekt.

pozdrawiam
Narfas

:
U mnie taki gdzieś leży i śniedzieje :)) :/




Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi napisał/a:
U mnie taki gdzieś leży i śniedzieje :)) :/

Obrazek

Obrazek


:shock:
Z czego oni to zrobili?

pozdrawiam
Narfas

:
Stal nierdzewna po całości, jak mniemam hmmm hmmm

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Mam zielonego, w sumie fajny łoczyk, nieźle zrobiony, ale mechanizm w środku "od damki" ;)


"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
maciek
[Usunięty]
:
crayzee napisał/a:
Pomijając skeletony z ich oferty, które stylistycznie kompletnie mi nie leżą, to coś bym wybrał ;-)

Obrazek
Obrazek



Traveler i pilot fajne. Nawet bardzo. :))

Ostatnio zmieniony przez maciek 2012-10-22, 07:56, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.