Zegarek bez logo jak Planet Ocean
Odpowiedz do tematu

Logan
[Usunięty]
: Zegarek bez logo jak Planet Ocean
Witam spodobał mi się zegarek podobny do Omegi Planet Ocean co o nim sądzicie czy śmiało można brać jaka jakość mechanizm, czy można go serwisować w Polsce i ewentualnie u jakiego zegarmajstra, czy sprzedawca pewny itp.

:
... kurcze ... fusy wylałem właśnie ... nie powróżę :facepalm:

It's better to burn out than to fade away ...

G. Gerlach - polskie zegarki
: Re: Zegarek bez logo jak Planet Ocean
Logan napisał/a:
Witam spodobał mi się zegarek podobny do Omegi Planet Ocean co o nim sądzicie czy śmiało można brać jaka jakość mechanizm, czy można go serwisować w Polsce i ewentualnie u jakiego zegarmajstra, czy sprzedawca pewny itp.

Ten sprzedawca to może niekoniecznie, spróbuj od tego drugiego. A co do samego zegarka, to trochę mały, no i chyba jednak nie w tej wersji kolorystycznej...

"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
Logan
[Usunięty]
:
Od którego drugiego, a tak między nami to na stronie wymiary tego zegarka to 45mmX15mm. Nikt jeszcze nie odpowiedział na zapytanie o jakość wyżej wymienionego modelu miał ktoś styczność.

:
Ten co pokazałeś super...Choć faktycznie kolorki nie bardzo .
Miałem takiego



Był super,
pozdrawiam

:
Logan, skąd mamy wiedzieć o jaki zegarek i jakiego sprzedawcę Ci chodzi? Homarów PO jest milion pincet.

Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
:
Logan, wklej łaskawie zdjęcie, linka, cokolwiek, żebyśmy mogli Ci sensownie odpowiedzieć.

Logan
[Usunięty]
:
http://www.watchwing.com/...products_id=442
podałem link do strony szukam jakiegoś homara planet ocean może macie jakieś typy, i najlepiej jak ktoś pomógłby mi nabyć coś fajnego.

[ Dodano: 2012-10-30, 17:51 ]
Znalazłem taki sam model na parnis shop czy to sprawdzony sprzedawca: http://www.parnishop.com/...products_id=442

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2012-10-30, 17:32, w całości zmieniany 1 raz
:
Tych zegarków już dawno na stanie nie mają (mimo, że piszą o ponad 9K in stock) :P :idea: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Ten pierwszy to mi na zwykłą podróbę wygląda - nie idź tą drogą!

A drugi, to Fazi chyba ma rację.

:
Faktycznie nie mieli, ale homara zwykłego PO bez udziwnień. Ten pokazany z Parnishopa ma na szkiełku/tarczy napis Quantum of Solace, więc możliwe, że to jakiś nowy wypust. Chociaż przez ten napis do do mnie nie przemawia kompletnie

Edit
No i jeszcze tarcza z czymś podobnym do wafla :)

Ostatnio zmieniony przez Strzała 2012-10-30, 18:14, w całości zmieniany 1 raz
:
Strzała napisał/a:
No i jeszcze tarcza z czymś podobnym do wafla :)

Akurat ten wafel, według Omegi, ma przypominać fakturę rękojeści Walthera PPK :) To nawet fajne.
Sam się trochę zastanawiam nad tym sikorem, pod warunkiem że wymieni mu się szkło na takie bez napisu. Dupkę sam bym oglądał i myślę że to "007" mogło by cieszyć. Trochę gorzej z tym "planet cośtam" na deklu, to może kłuć w oczy.
A linki podane przez kolegę Logana prowadzą chyba do tego samego zegarka, wszak watchwing i parnishop to, zdaje się, to samo. Oba są podróbą zważywszy na wspomniany napis na dekielku, ale też oba unikają oznaczeń na tarczy, co jest plusem (no chyba że nie pokazują na zdjęciach, że znaczek JEST na tarczy).
Logan, oba wspomniane sklepy są znane i sprawdzone, zdaje się że nie obyło się bez zgrzytów, ale i nie są to oszuści. Poczytaj więcej w odpowiednim wątku KLIK

"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
:
chyba alphę planet ocean bym wolał ale słabo z dostępnością musiałbyś kogos korumpować, i rozmiar 42.



a jak musi być w stylu po to albo moduj 007 albo big mako bierz





Ostatnio zmieniony przez pr00 2012-10-31, 08:40, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.