GUB Glashutte SA z lat '50
Odpowiedz do tematu

: GUB Glashutte SA z lat '50
Nabyłem chwilę temu, ale dziś otworzyłem i obfociłem. Niby Niemców nie zbieram, ale... no łany był :grin:







Wewnątrz stareńka sześćdziesiątka





I celowane na boską tarczę :smile: :



Uploaded with ImageShack.us

Ну, погоди! :wkurzony:
:
Ała ...
Oko mnie zabolało jak spojrzałem na wykończenie płyt :lol: ...

:
Ładny niemiaszek

:
Świetny jest, ja nie mam żadnego niemiaszka.

:
ALAMO napisał/a:
Ała ...
Oko mnie zabolało jak spojrzałem na wykończenie płyt :lol: ...


Się czepia. Jak to u Niemców - napęd nie ma wyglądać, ma działać. Wystarczy zerknąć pod maskę Golfa III :grin: Kto ci to każe oglądać :grin: ??? Choć ja chyba tez wolę USA ;)

Ostatnio zmieniony przez pmwas 2011-03-05, 16:15, w całości zmieniany 1 raz
Ну, погоди! :wkurzony:
:
Ja pod maskę Golfa też nie zaglądam, bo się boję że mnie prunt porazi :P W koncu każdy Scheisswagen dobrze wie, co ja o nim myślę :lol: ...
Ale ten wygląd też polecam, bo onegdaj pewien "szanowany kolekcjoner" raczyl podnosić kwestię jakości tego co robiono w DDR, w odniesieniu do tych Niemców, co wygrali wojnę ;-) I z całą stanowczością należy ten przykład pokazywać, żeby dowodzić, że i tu, i tu - był to dramat.

:
Kiedyś z kumplem wymienialiśmy w Golfie III koleżanki z grupy mocowanie linki sprzegła, bo przerdzewiało in poszło. Auto zostało tam gdzie stało (szczęsiwie na parkingu), a usterka tak błacha, ze zal było lawetę sprowadzać. Czesć za 25 zł + 10minut roboty :) . Tylko kolega głupio wyglądał, jak rozłożywszy na parkingu dywaniki z auta leżał pod spodem. I tak - jeden od dołu, drugi od góry, jakoś udało się zrobić. Ale pod maską - masakra. brzydko koszmarnie, ale... wszystko przynajmniej widać, pełen ordnung i... wiesz miałem wrazenie, że jest w tym jakaś metoda :grin:

Ну, погоди! :wkurzony:
:
Piękny Gub :!:
a ci co mówią że jest brzydki zwyczajnie się nie znają :razz: :wink:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Pewnie, że ładny. A po maskę na co dzień się nie zagląda :P

:
Piękny! :)

Lennox
[Usunięty]
:
Buczo, Buczo, Ten GUB jest nie tylko pienkny on jest tesz bardzo szukany
Te tarcze produkowali na export ,w niemczech nie spszedowali ich.Ja szukam ten ziffernblatt jusz pare lat
lennox

:
A tego jak datować,lata 30?40?

:
Raczej przełom '50/'60.

:
Masz rację,podobny jest TU

:
ładny staruszek .

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.