Vostok - Europe Mriya automatyczny chronograf
Odpowiedz do tematu

:
Machu napisał/a:
14mmm
Mi się wydaje że to mało jak na chrono , powinien być grubszy .

:
Bo to taki chronograf w plasterkach :)

Gboo.

:
Coś się im pomieszało z grubością - minimum 16mm będzie. W środku jest to samo co invictie (może jakieś drobne modyfikacje) - cena? Stanowczo przesadzona cool Pytanie też jak wymiar łapali - Invicta ma albo 49mm albo 47mm ;)

Ostatnio zmieniony przez Słoniu 2014-12-10, 18:10, w całości zmieniany 1 raz
:
Jacek. napisał/a:
feleksc napisał/a:

Na udzie...ja też. :))

pozdro Jacek.


I kto to mówi? Jeszcze niedawno człek z największymi gwichtami we Wrocku :))
Feluś - pifko


Gbórek


E kiedy to było,teraz jak talerze to tylko alluminiowe :D

:
Słoniu napisał/a:
Coś się im pomieszało z grubością - minimum 16mm będzie. W środku jest to samo co invictie (może jakieś drobne modyfikacje) - cena? Stanowczo przesadzona cool Pytanie też jak wymiar łapali - Invicta ma albo 49mm albo 47mm ;)


Miałem to samo napisać, tylko w kiblu byłem :D
Za wuja nie wierzę w 14 mm, albo się pomylił ktoś albo to jakaś ściema. Ten zegarek ma najmniej 16 mm, a nie zdziwiłbym się gdyby bliżej 18.

:
może to się zakłada na nogę ?

:
Marudzicie - 49mm (z wypustkami na bezelu) bądź 47mm i 18mm wysokości (lug 2 lug jedyne 56mm) na 18,5cm nadgarstku

:
Dajcie spokój VE celuje chyba od dłuższego czasu w towarzyszy amerykańskich a tam wiadomo same rosłe chłopaki. :))

:
olp1 napisał/a:
może to się zakłada na nogę ?


50 mm to niby dużo?



:)

:
Niby uzasadnienie do dużego rozmiaru jest tu logiczne ale skoro na cześć największego obecnie w użyciu samolotu świata to mógł zostać największym zegarkiem naręcznym na świecie czyli mieć z 80mm.

Zegarki * Rower * Radio
:
Aaa,to miało być lotnicze? Uwielbiam lotnicze chrono z tachometrem na bazie jednego kilometra.
Przecież nawet dziecko wie, że chmurki na niebie są rozstawione co jedną milę morską :))

Gboo.

:
Gdyby to nie był taki smutas i kosztował ludzkie pieniądze to chętnie VE z automatycznym chrono bym przytulił. :złośliwiec:

:
Co do rozmiarów zegarka już nie będę się wypowiadał :wkurzony: ogólnie jest ładny, ale trochę smutny - dorzuciłbym mu troszkę delikatnych żółtych akcentów.

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Gdyby ten zegarek był na takim werku:


Poljot 30644

:
Ale chyba nie jest taki zły ten seiko - to nie ten co Hegi ma w carrerze?

Skate or die!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.